پیام تشکر علیرضا رضاداد از سازمان سینمایی و عوامل اجرایی جشنواره فیلم فجر

علیرضا رضاداد، دبیر سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از رئیس سازمان سینمایی، عوامل اجرایی جشنواره فیلم فجر، اهالی رسانه تشکر کرد.

2داد

به گزارش سینما فستیوال ، علیرضا رضاداد دبیر سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با ارائه پیامی از رئیس سازمان سینمایی عوامل اجرایی جشنواره فیلم فجر، اهالی رسانه تشکر کرد.

در متن پیام علیرضا رضاداد خطاب به حجت الله ایوبی ، دست اندرکاران اجرایی جشنواره و اهالی رسانه چنین آمده است:

به نام خدا

خدای متعال را شاکریم که توفیق برگزاری سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر را در دو بخش مستقل ملی و بین‌المللی نصیب‌مان کرد و توانستیم این تفکیک سترگ و مورد نیاز سینمای ایران را به سرانجام رسانده و اولین گام را در جهت برگزاری جشنواره‌ای بین‌المللی در اندازه شایستگی‌های سینمای ایران برداریم.

توفیقات حاصله در این دوره حاصل تلاش، همدلی و همکاری ارزشمند جامعه سینمایی، اصحاب رسانه چه در بخش ملی و چه در بخش بین‌المللی بود که از همه آنان سپاسگذارم. همچنین انجام این کار شایسته جز با همکاری‌های ارزنده‌ی همه همکاران‌‌مان در بخش ملی و بین‌الملل جشنواره مقدور نبود که از همه آنان نیز تقدیر و تشکر می‌نمایم.

از جناب آقای دکتر ایوبی نیز که اظهار لطف نمودند و این‌ بار مسئولیت را بالاخره از روی دوش اینجانب برداشتند سپاسگذارم و برای برادر عزیزمان محمد حیدری در ایفای این مسئولیت توفیق آرزو می‌کنم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *