“360 درجه ” با سام قریبیان

 سام قريبيان قرار است به زودي فيلم سينمايي 360 درجه را با موضوعي اجتماعي و به تهيه‌کنندگي پدرش فرامرز قريبيان کارگرداني کند.

سام قریبیان

به گزارش سینمافستیوال به نقل از ایلنا، سام قريبيان با اعلام اين مطلب افزود: از ارديبهشت ماه تقاضاي پروانه ساخت به ارشاد ارسال کرده بوديم و شب گذشته پروانه ساخت صادر شده است. وي ادامه داد: تهيه‌کنندگي فيلم را فرامرز قريبيان بر عهده دارد و منتظر هستيم به محض اينکه ايشان به کشور بازگردند مراحل پيش توليد فيلم را آغاز کنيم. اين فيلم برخلاف فيلم گناهکاران يک فيلم جمع و جور است.

بازيگر فيلم گناهکاران افزود: تلاش داريم در مرداد ماه پيش توليد فيلم آغاز شود و در اواسط شهريور فيلمبرداري آغاز و در پاييز فيلمبرداري به پايان برسد.

وي درباره بازيگراني که قرار است در فيلم 360 درجه بازي کنند گفت: از آنجايي که فيلمنامه فيلم از اسفند سال 91 آماده بود در طي اين مدت بازيگران زيادي فيلمنامه را خواندند و علاقه داشتند که در فيلم بازي کنند اما تاکنون حضور هيچ کدام از بازيگران سينما و يا عوامل در فيلم قطعي نشده است. اما به صورت شفاهي با 90 درصد عوامل به تفاهماتي رسيديم.

کارگردان فيلم 360 درجه درباره فضاي فيلم گفت: فضاي فيلم يک فيلم اجتماعي است که در آن اتفاقاتي براي شخصيت اول فيلم مي‌افتد و از آنجايي که من به سينماي کلاسيک و قهرمان‌محور علاقه دارم سعي کردم نيز در اين فيلم قهرمان وجود داشته باشد تا بيننده با آن هم‌ذات پنداري کند.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا خودش و يا فرامرز قريبيان در فيلم بازي مي‌کنند گفت: من و فرامرز قريبيان در فيلم بازي نمي‌کنيم و من فقط به عنوان کارگردان و فرامرز قريبيان نيز به عنوان تهيه کننده در پشت دوربين حضور دارد.

سام قريبيان با اشاره به فيلمنامه فيلم گفت: فيلمنامه فيلم به صورت اورجينال نوشته شده و اقتباسي نيست اما قطعا مانند فيلم گناهکاران نشانه‌هايي از فيلم‌هاي کلاسيک دنيا در فيلم وجود دارد.

فيلم 360 درجه اولين فيلم سام قريبيان در مقام کارگرداني فيلم‌هاي بلند است هر چند وي پيش از اين در تئا‌تر، کارگرداني فيلم کوتاه و مستند فعاليت‌هاي خوبي داشته است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *