“گبــــرلو” ، “شایســـته” شد !!!

مجری برنامه «هفت» نام خانوادگی خود را از گبرلو به شایسته تغییر داد!
 گبرلو
به گزارش سینما فستیوال ، مجری برنامه «هفت» ( که از شبکه سوم سیما پخش می شود ) ، نام خانوادگی خود را از گبرلو به شایسته تغییر داد.

برنامه هفت یکی از برنامه های صدا و سیما در خصوص سینما است که از مدتی پیش تهیه کنندگی و مجری گری آن به محمود گبرلو (شایسته) سپرده شده است .

قبل از این هم ، برادر محمود گبرلو ، نام خانوادگی خود را به ” الهی ” تغییر داده بود .

گبرلو ( شایسته ) با گذراندن دوره آموزشی “برنامه سازی تلویزیونی” در حوزه هنری تهران «فعالیت فرهنگی هنری» خود را به صورت حرفه ای آغاز کرد . در سال ۶۷ وارد روزنامه رسالت شد و با پذیرش مسئولیت «دبیر گروه ادب و هنر» آغاز فعالیت مطبوعاتی را در پرونده حرفه ای خود ثبت نمود . او سال ۸۱ وارد خبرگزاری فارس شد و با پذیرش مسئولیت «دبیر گروه فرهنگی» فعالیت حرفه ای خود در عرصه رسانه الکترونیک ادامه داد .

گبرلو در این مدت مسئولیت های دیگری نیز داشت از جمله دبیر گروه گزارش روزنامه جوان، عضویت در گروه طرح و برنامه گروه تلویزیونی شاهد، سردبیر مجله ایثار، مدیرعامل دفتر سینمایی زوان فیلم، همکاری با گروه تاتر دانشگاه صنعتی شریف، دو دوره مدیر اجرایی جشنواره ویدیویی سوره، مدیر سینما تاتر کوچک تهران، مدیر روابط عمومی و بین الملل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مدیر بولتن جشنواره فیلم فجر،عضو هیأت مؤسس انجمن منتقدان تاتر، عضو انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی و دو سال نیز رییس انجمن منتقدان (۸۴-۸۶) بود .‌

گفتنی ست محمود گبرلو ( شایسته ) بیشتر به دلیل بر عهده گرفتن اجرای برنامه هفت ، بعد از رفتن فریدون جیرانی در بین مردم شناخته شده است .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *