پیش بینی بهترین فیلم مردمی توسط سینما فستیوال /جزئیات مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر

فردا ۲۲ بهمن ماه، مراسم اختتامیه سی و دومین جشنواره ی فیلم فجر در برج میلاد ملقب به کاخ جشنواره برگزار خواهد شد و برترین های جشنواره سی و دوم مشخص می شود.

پیش بینی سینما

در این مراسم که تمامی اهالی سینما در آن حضور خواهند داشت، علیرضا قربانی به اجرای قطعاتی موسیقی خواهد پرداخت و مجری گری این مراسم بر عهده ی حسین پاکدل است.

در این مراسم جوایز ۳ بخش نگاه نو، سودای سیمرغ و سینما حقیقت اهدا خواهد شد. جوایز بخش بین الملل سی و دومین جشنواره ی فیلم فجر در روز چهارم جشنواره  اعلام و در مراسم جداگانه ای اهدا شد است.

به پیش بینی سینما فستیوال از بین نامزد های اعلام شده در بخش های مختلف شانس بیشتر به فیلم هایی چون ” چ” حاتمی کیا، “طبقه ی حساس” کمال تبریزی، “خط ویژه” مصطفی کیایی و “شیار ۱۴۳” نرگس آبیار تعلق می گیرد.تمامی فیلم های ذکر شده به دلیل استقبال مخاطبان و همانطور کارگردانان این فیلم ها و موضوعاتی که در بین فیلم های رسیده به جشنواره مردمی تر هستند، از احتمال بالاتری برای کسب سیمرغ بهره می برند.

که در این بین سیمرغ بلورین بهترین فیلم به پیش بینی سینما فستیوال به “شیار ۱۴۳” تعلق می گیرد. فیلمی که با موضوع عامه پسند خود توانست بسیاری از قشر سینما دوست را به سمت سالن های سینما بکشاند. از سوی دیگر حمایت های حاتمی کیا از این فیلم و توضیحات مریلا زارعی در نشست خبری باعث شد توجه بیشتری به این فیلم شود.

مراسم اختتامیه ی سی و دومین جشنواره ی فیلم فجر از ساعت ۱۸:۳۰ در کاخ جشنواره آغاز و به مدت ۳ ساعت ادامه خواهد داشت.

یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *