پرویز پرستویی تهیه کننده یک فیلم اجتماعی شد

پرستویی تهیه کنندگی فیلم جدید مهدی نادری با موضوع اجتماعی را به عهده گرفت.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال به نقل از مهر ، مهدی نادری کارگردان سینما درباره ساخت فیلم جدیدش به تهیه‌کنندگی پرویز پرستویی گفت: چندی پیش نگارش فیلمنامه ای با موضوع اجتماعی را آغاز کردم و برای تهیه‌کنندگی آن با پرویز پرستویی صحبت کردم و قرار است پرستویی علاوه بر تهیه کنندگی، نقش اول را هم بازی کند. وی در توضیح فیلمنامه در دست نگارش خود عنوان کرد: داستان در ژانر اجتماعی نوشته شده و نکته قابل توجه در نگارش آن توجه به عنصر قهرمان پروری در سینمای ایران است. سینمای ایران قهرمان پروری به معنای اصیل خود را از دست داده و من در این فیلمنامه از بازگشت قهرمان به سینما حرف زده ام.
کارگردان فیلم «بدورد بغداد» در پاسخ به اینکه چرا از علاوه بر تهیه کنندگی از پرویر پرستویی برای بازی در این فیلمنامه سینمایی دعوت به عمل آورده است؟ گفت: من کسی را بهتر از پرستویی به عنوان قهرمان نمی شناسم. اگر نگاهی دقیق به بازی های او در سینما داشته باشیم متوجه می شویم که این بازیگر در اغلب فیلم هایی که بازی کرده حق مطلب را درباره قهرمان داستان ایفا کرده است.
نادری اضافه کرد: این فیلمنامه از جمله طرح های قدیمی ام بوده و هنوز نامی برای آن انتخاب نکرده ام و باید این نکته را متذکر شوم که در نگارش اولیه از استاد بزرگوارم علیرضا نادری مشاوره گرفتم و در حال حاضر هم مشغول نگارش فیلمنامه نهایی هستم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *