«پاپ» به جشنواره فیلم فجر می‌ آید

فیلم سینمایی «پاپ» به کراگردانی احسان عبدی پور که موفق نشد در جشنواهر فیلم فجر سال گذشته اکران شود ، به جشنواره فیلم فجر امسال می‌ آید.
پاپ
به گزارش سینما فستیوال ، احسان عبدی‌پور کارگردان «پاپ» گفت: فرم جشنواره فیلم فجر را برای فیلم سینمایی «پاپ» پر کردم. البته ممکن است به خاطر حضور فیلم در فستیوال‌ امکان حضور در بخش رقابتی را نداشته باشد.

در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر، احسان عبدی‌پور با فیلم‌ «تنهای تنهای تنها» کارگردان جوان و نام آشنای سینمای ایران شد. فیلم روایتی انسانی و بومی از نگاه صلح‌طلب ایرانیان است.

«تنهای تنهای تنها» شهریور ماه 92 اکران عمومی شد. در آن روزها عبدی پور از ساخت دومین فیلم بلندش به نام «پاپ» خبر داد. تنها چیزی که در مورد این فیلم گفت اینکه «پاپ» فیلمی درباره جوانان، مهاجرت و اوضاع اجتماعی امروز کشورمان است. «پاپ» به جشنواره فیلم فجر سال گذشته نرسید.

اما عبدی‌پور گفت: فرم جشنواره فیلم فجر را برای فیلم «پاپ» پر کردم. البته ممکن است به خاطر حضور فیلم در فستیوال‌ امکان حضور در بخش رقابتی را نداشته باشد و در بخش خارج از مسابقه شرکت کند.

این کارگردان جوان سینمای ایران این روزها مشغول بازنویسی فیلمنامه جدیدش است.این فیلم فضایی کاملاً متفاوت با دو ساخته قبلی اش دارد و قرار است در بوشهر و ایتالیا فیلمبرداری شود.

سومین فیلم بلند سینمایی احسان عبدی پور درباره طغیان چند جوان است و تهیه کنندگی این کار را  مهتاب کرامتی و طهورا ابوالقاسمی بر عهده دارند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *