نمایش ” فردا ” در جشنواره فیلم ژنو

 فیلم ˝فردا˝ به کارگردانی مشترک مهدی پاکدل و ایمان افشاریان در جشنواره فیلم ژنو به نمایش در آمد .

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، فیلم سینمایی “فردا” به کارگردانی مشترک مهدی پاکدل و ایمان افشاریان به عنوان تنها نماینده سینمای ایران در بیستمین جشنواره فیلم ژنو حضور پیدا کرد.

پس از نمایش فیلم، جلسه نشست پرسش و پاسخ فیلم با حضور منتقدان خارجی و خبرنگاران شبکه‌های تلویزیونی مختلف برگزار شد و کارگردانان فیلم پاسخگوی آن‌ها بودند. در این جلسه منتقدان از این فیلم به عنوان یک تجربه نو در سینما یاد کردند.

عباس باقرپور سفیر و معاون نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در دفتر سازمان ملل در ژنو در این مراسم حضور داشت و با تجلیل از عوامل این فیلم همراه با سایر مخاطبان به تماشای اثر نشست.

این رویداد فرهنگی در گذشته به نام‌های “سینما توت اکران” و “سینما توس اکران” مشهور بوده و بیستمین دوره آن از ۱۵ آبان ماه سال جاری در کشور سوییس در حال برگزاری است.

علیرضا شجاع نوری، ستاره اسکندری، صادق صفایی و سوده شرحی بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی “فردا” داستان دختری است که علاقه به عکاسی دارد و همراه با مادرش راهی سفر عکاسی می‌شود که در این سفر اتفاقاتی برای او پیش می‌آید. فیلم “فردا” برداشتی آزاد از سه حکایت مولانا است.

این فیلم در سی و دومین جشنواره فیلم فجر در بخش مسابقه نگاه نو حضور داشت و قرار است اواخر پاییز امسال در سینماهای کشور اکران شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *