مهلت ثبت نام آزمون سراسری انجمن سینمای جوانان ایران تمدید نخواهد شد

سامانه ثبت نام اینترنتی انجمن روز 21 آبان بسته خواهد شد و ثبت نام حضوری تا ساعت 9 صبح روز 23 آبان در دفاتر سراسر کشور ادامه خواهد داشت.

سینمای جوان

به گزارش سینما فستیوال ، سعید پور اسماعیلی معاون فرهنگی و آموزش انجمن با اشاره به این نکته که مهلت ثبت‌نام در دوره‌ جدید آموزش فیلم‌سازی انجمن تمدید نخواهد شد از بسته شدن سامانه‌ی ثبت‌نام اینترنتی انجمن در پایان چهارشنبه مورخ 21 آبان خبر داد و افزود: علاقه‌مندان می‌توانند امروز و فردا با مراجعه به وب‌سایت www.iycs.ir نسبت به ثبت‌نام در این دوره‌ه آموزش فیلم‌سازی اقدام نمایند.

او با اشاره به محدودیت‌های احتمالی در شهرستان‌ها، از ادامه‌ی ثبت‌نام حضوری تا ساعت 9 صبح روز 23 آبان در دفاتر انجمن خبر داد و گفت: در صورتی که متقاضیان به دلایلی موفق به ثبت‌نام در سامانه اینترنتی انجمن نشدند می‌توانند تا ساعت 9 صبح روز جمعه، یک ساعت قبل از شروع آزمون سراسری با مراجعه به دفاتر انجمن در سراسر کشور اقدام به ثبت‌نام حضوری نمایند.

معاون فرهنگی و آموزش انجمن سینمای جوانان ایران در پایان صحبت‌های خود با اشاره به ‌اضافه شدن مصاحبه حضوری به مراحل پذیرش هنرجو در دوره هفت‌ماهه آموزش فیلم‌سازی خاطرنشان کرد: این مصاحبه حضوری از بین دو گروه سنی هدف، الف: گروه سنی 17 الی 25 سال و ب: گروه سنی 25 الی 40 سال، از کلیه متقاضیانی که در آزمون سراسری شرکت کرده‌اند اخذ خواهد شد. وی هدف این مصاحبه حضوری را سنجش انگیزه متقاضیان در راستای بالا بردن کیفیت دوره‌های آموزشی و اولین قدم در تشخیص استعدادها دانست. پور اسماعیلی در توصیف این مصاحبه: آن را یک گفتگوی دوستانه و با هدف راهنمایی هنرجویان معرفی کرد.

دوره‌ جدید آموزش فیلم‌سازی انجمن سینمای جوانان ایران در مدت زمان 7 ماهه و در 3 گام اصلی برگزار خواهد شد. هنرجویان در گام اول این دوره با عنوان شناخت سینما، شامل دروس: آشنایی با سینما و عکاسی، در گام دوم با عنوان مهارت‌آموزی، شامل دروس: فیلم‌نامه‌نویسی، کارگردانی، تصویربرداری، تدوین و صدا، و در گام سوم با عنوان کارگاهی، شامل کارگاه مستندسازی، کارگاه فیلم داستانی و کارگاه فیلم تجربه‌گرا آموزش فیلم‌سازی خواهند دید.

آزمون سراسری انجمن سینمای جوانان ایران ساعت 10 صبح روز جمعه، 23 آبان ماه به‌صورت همزمان در 59 دفتر انجمن سینمای جوانان ایران در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *