معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی : مصطفی کیایی آثار گرم و پر مخاطب می‌سازد

معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی با حضور در پشت صحنه فیلم «عصر یخبندان» به کارگردانی مصطفی کیایی با عوامل این اثر گفت وگو کرد.

 عصر یخبندان

به گزارش سینما فستیوال ،”محمد احسانی” در این دیدار یادآور شد: مصطفی کیایی یکی از کارگردانان جوان و آتیه داران سینمای ایران است و به مضمون و محتوی توجه بسیار دارد.

وی توضیح داد: کیایی آثار گرم و پر مخاطب می‌سازد و امیدوارم این اثر سینمایی نیز مانند دیگر آثار وی با استقبال روبرو شود.

معاون ارزشیابی سازمان سینمایی توضیح داد: فیلم عصر یخبندان یکی از معضلات جوانان را در قصه‌ای پر کش مکش نشان می دهد و در این اثر سینمایی محمل و مامن نهایی برای حل مشکلات خانواده است که از اولویت‌های سازمان سینمایی است و در فیلم عصر یخبندان نهاد خانواده به عنوان اصلی ترین هسته جامعه سالم مورد توجه قرار گیرد.

“مصطفی کیایی” نیز در این دیدار یادآور شد: فیلم عصر یخبندان نسبت به آثار قبلی‌ام متفاوت تر است.

وی افزود: تاکنون بر اساس برنامه پیش رفتیم و پیش بینی می کنم تا ۲۰ آذر فیملبرداری به پایان برسد.

این کارگردان سینما فیلم های ضد گلوله و خط ویژه را در کارنامه خود دارد و عصر یخبندان را برای حضور در سی و سومین جشنواره فیلم فجر آماده می کند.

“منصور لشکری قوچانی” تهیه کننده عصر یخبندان نیز گفت: امروز روز دوازدهم فیلمبرداری این اثر سینمایی است. وقتی مصطفی کیایی فیلمنامه عصر یخبندان را به من داد با قصه‌ای اجتماعی و جذاب روبرو شدم و در نهایت این کار را شروع کردیم.

وی با اشاره به تجربه موفق فیلم خط ویژه توضیح داد: این فیلم در راستای سیاست‌های سازمان سینمایی بود و امیدوارم عصر یخبندان نیز تجربه موفقی باشد.

لشکری درباره عنوان فیلم گفت: سارتر می‌گوید در عصر یخبندان تنها خارپشت‌ها زنده‌ی مانند و دلیل زنده بودن آنها سوژه فیلم ما است.

وی یادآور شد: عصر یخبندان برای جشنواره سی و سوم فجر آماده می‌شود و نیما جوزانی همزمان تدوین این اثر را انجام می‌دهد. همچنین آقای موسی‌پور موسیقی این فیلم را می‌سازد.

به گفته تهیه‌کننده فیلم عصر بخبندان، این اثر سینمایی در ۵۰ جلسه فیلمبرداری به پایان می‌رسد.

لشکری قوچانی اظهار کرد: امیدوارم این فیلم بتواند در درجه اول رضایت مردم را جلب کند و در درجه دوم کمک کند بخشی از معضلات اجتماعی توسط مسولان برای نسل دهه ۶۰ ها مرتفع شود.

مهتاب کرامتی، بهرام رادان، آنا نعمتی، سحر دولتشاهی، محسن کیایی، مینا ساداتی، بابک بهشاد، علی میلانی، پوریا رحینی سام، صدف طاهریان ، علی کوچکی و فرهاد اصلانی از جمله بازیگران این اثر سینمایی هستند. ژاله صامتی نیز در این اثر سینمایی حضور دارد.

در خلاصه داستان این اثر سینمایی آمده است: در عصر یخبندان خارپشت‌ها تصمیم گرفتند رنج خارهای یکدیگر را تحمل کنند اما کنار هم باشند و به هم گرما بدهند. خارپشت ها تنها جاندارانی بودند که در عصر یخبندان زنده ماندند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *