فراخوان پوستر ، تیزر ، آنونس و عنوان بندی فيلم ها برای جشن خانه سینما

فراخوان پذيرش آثار (پوستر ، تیزر ، آنونس و عنوان بندی) فيلم های سينمايی منتشر شد.

سینما فستیوال

به گزارش سینمافستیوال، روابط عمومي شانزدهمين جشن سينماي ايران اعلام کرد ، به منظور اعتلای فرهنگی – هنری تبلیغات در سینمای ایران،مقررات  مسابقه ی سازندگان تبلیغات سینمای ایران در چهار بخش پوستر، آنونس ، تیزر و عنوان بندی  فيلم هاي سينمايي را جهت شرکت در شانزدهمین جشن سینمای ایران به شرح زیر فراخوان کرد.

کلیه ی افرادی که متقاضی شرکت در مسابقه ی پوستر/ آنونس / تیزر / عنوان بندی هستند می بایست به عضویت کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران در آمده باشند در غیر اینصورت باید با  مراجعه به دبیر خانه کانون به عضویت در آیند.

آن دسته از آثار قابل پذیرش هستند که از تاریخ ۱۵ خرداد سال ۱۳۹۰ تا ۱۵ تیر ۱۳۹۳ در سالن های سینماهای کشور به نمایش عمومی در آمده باشند.

بخش پوستر

متقاضیان شرکت در بخش پوستر باید آثار خود را در ابعاد حداقل ۵۰×۷۰ و حداکثر ۷۰×۱۰۰ سانتی‌متر و ارائه فایل پوستر در فرمت TIF با کیفیت DPI۳۰۰ ، به همراه پرینت A۳  و ارائه دو نسخه چاپ افست از پوستر هر فیلم الزامی است همچنین  پوسترهای تک نسخه ای دیجیتال(پرینت)  قابل قبول نیستند و پوسترهای بخش بین الملل خارج ازمسابقه به نمایش درخواهدآمد.

بخش  آنونس  

شرکت کنندگان در بخش  آنونس  آثار ارائه شده را باید در سالن های سینما به صورت ۳۵ میلی متری و یا دیجیتال به نمایش در آمده باشد  و متقاضیان شرکت در بخش تیزر آثار ارسالی می بایست در یکی از شبکه های رسمی تلویزیونی به نمایش در آمده باشد و زمان در این دو بخش آزاد است

بخش عنوان بندی

همچنین شرکت کنندگان  بخش عنوان بندی آثار ارسالی می بایست در فیلم سینمایی مورد استفاده قرار گرفته و از ارسال عنوان بندی هایی که به هر دلیل در فیلم مورد استفاده قرار نگرفته اند خودداری شود.کلیه ی آثار می بایست به صورت ناطق ارسال شوند. در تمامی بخشها آثار ارائه شده برای هر فیلم بر روی یک دی وی دی جداگانه ارسال گردد.

گفتنی است مسابقه ی پوستر/ آنونس / تیزر / عنوان بندی توسط یک هیئت داوری مورد انتخاب و قضاوت قرار خواهد گرفت و در پایان آثار منتخب به نمایش عمومی در خواهند آمد.

برابر این فراخوان علاقمندان مي توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه کامل مقررات به سایت خانه سینما www.khanehcinema.ir  مراجعه کنند.

شایان ذکر است کلیه متقاضیان می بایست آثار خود را حداکثر تا  ۱۰ مرداد ماه به دبير خانه شانزدهمين جشن سينماي ايران (خیابان بهارجنوبي ، ‌كوچه سمنان شماره ۲۹ ) تحویل نمایند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *