سام قریبیان : تلاش کردم در حد توانم قصه بگویم و فیلمی قهرمان محور بسازم

کارگردان فیلم سینمایی ۳۶۰ درجه گفت: با توجه به کمبود قهرمان در فیلم های ایرانی تلاش کردم در حد توانم قصه بگویم و فیلمی قهرمان محور بسازم.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال به نقل از ایرنا ، سام قریبیان با توجه به حضور فیلمش در بخش رقابتی جلوه گاه شرق سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر بیان کرد: خوشحالم که فیلم ۳۶۰ درجه توسط هیات انتخاب جشنواره انتخاب شد. حضور در هر جشنواره ای باعث دیده شدن فیلم می شود.

وی درباره ویژگی فیلم خود که می تواند مخاطبان خارجی را جذب کند، اظهار کرد: در این فیلم تا حد توانم تلاش کردم که قصه بگویم فیلمی بسازم که قهرمان محور باشد. این که توانسته ام موفق باشم یا خیر، به عهده کارشناسان حوزه سینماست که طبیعتا بعد از دیده شدن فیلم نظرات شان را اعلام می کنند.

این نویسنده و کارگردان همچنین درباره تفکیک بخش بین الملل از بخش ملی جشنواره فیلم فجر عنوان کرد: به نظرم این استقلال رویه می تواند کار بسیار مثبتی در حوزه بین الملل سینمای ایران باشد.

قریبیان خاطرنشان کرد: تفکیک این دو بخش باعث می شود که بخش بین الملل از زیر سایه بخش ملی بیرون بیاید و مورد توجه اهالی رسانه، فیلمسازان و البته سیاست گذاران قرار بگیرد.

بخش بین الملل سی و سومین جشنواره فیلم فجر از ۵ تا ۱۲ اردیبهشت ماه جاری در پردیس سینمایی ملت برگزار می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *