ساخت فیلم ” راه شائولین ” توسط دو کشور ایران و چین

رییس سازمان سینمایی در حاشیه دیدار با داوران بخش بین الملل جشنواره فیلم فجر، با مدیرعامل شرکت «شین ورک» برای ساخت فیلم مشترک با کشور چین به توافق رسید.

۲-۱-۲۰۱۵۴۲۸۱۸۱۲۴۹

به گزارش سینما فستیوال ، حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی در دومین روز برگزاری جشنواره بین المللی فیلم فجر با حضور در خانه همایش در خیابان الهیه تهران از محل استقرار داوران بخش های سینمای سعادت و جلوه گاه شرق بازدید کرد. رییس سازمان سینمایی همچنین در حاشیه این بازدید در قالب دیدار با جاناتان شن مدیرعامل شرکت «شین ورک»، به مذاکره درباره ساخت محصولی مشترک میان ایران و چین پرداخت.
در این دیدار برای تولید فیلم مشترکی با نام «راه شائولین» میان ایران و چین صحبت و توافقات ضمنی انجام شد. براساس صحبت های به عمل آمده، تلاش می شود در این فیلم علاوه بر موضوعات رزمی و اجتماعی جنبه های طنز کار نیز مورد توجه قرار گیرد. طبق تاکید معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار است که عوامل این اثر به طور مشترک از دو کشور انتخاب شده و کارگردانان و نویسندگانی از ایران و چین پروسه ساخت این فیلم را دنبال کنند. عوامل ایرانی این فیلم متعاقبا از سوی بنیاد سینمایی فارابی انتخاب و معرفی خواهند شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *