رئیس سازمان سینمایی : امیدواریم فرهنگ دیدن فیلم مستند در میان مردم کشورمان نهادینه شود

حجت ا… ایوبی ، رئیس سازمان امور سینمایی از هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت بازدید کرد .

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت ، رئیس سازمان امور سینمایی در بازدید از هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، با ابراز خرسندی از استقبال بی‌سابقه علاقمندان سینمای مستند از این رویداد، اعلام کرد که برای استمرار نمایش فیلم‌های مستند، به آینده روابط سینما و سیما امیدوار است.

دکتر حجت‌ا… ایوبی گفت: «اولین نفعی که برگزاری جشنواره‌ای چون سینما‌حقیقت دارد این است که با دیدن جوانان پُرشور در سالن‌های سینمایی، خستگی از تنمان بیرون می‌رود؛ ضمن اینکه همه مدیران سینمایی از برگزاری چنین جشنواره‌ای خوشحال هستند.»
وی ادامه داد: «جشنواره سینماحقیقت همه مستندسازان را دور هم جمع می‌کند تا ماحصل یک سال تلاش آنها دیده شود و این شروعی دوباره برای سینمای مستند است که سال جدید کاری را با انرژی بیشتری آغاز کنند. ایوبی خاطرنشان کرد: جشنواره‌ها محل دید و بازدید هنرمندان است و خوشبختانه هم سال گذشته و هم امسال استقبال مستندسازان از جشنواره سینماحقیقت چشمگیر بود. امیدواریم فرهنگ دیدن فیلم مستند در این جشنواره و در میان مردم کشورمان نهادینه شود و مردم از دیدن فیلم مستند لذت ببرند»
رئیس سازمان سینمایی درباره برنامه سازمان امور سینمایی برای نمایش فیلم‌های مستند نیز عنوان کرد: «ما به قولی که سال گذشته داده بودیم عمل کردیم و امسال گروه هنر و تجربه را راه انداختیم. این گروه سینمایی فیلم‌های مستند را هم نمایش می‌دهد و ما به دیده شدن این آثار امیدواریم. البته باید بگویم که به آینده روابط سینما و سیما نیز امیدوارم. از‌‌ همان ابتدا با آقای سرافراز مدیریت جدید صداوسیما دیدار داشتیم و از ایشان درخواست کردیم فضای مناسبی برای دیده شدن فیلم‌های مستند فراهم کنند. بهترین مکان نمایش فیلم‌های مستند تلویزیون است و این اتفاق می‌افتد.»

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *