«دختر گمشده» فینچر جشنواره فیلم نیویورک را افتتاح می کند

جشنواره فیلم نیویورک با اکران «دختر گمشده»، جدیدترین اثر «دیوید فینچر» گشایش می‌یابد.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال، فیلم «دختر گمشده» ساخته‌ی دیوید فینچر نخستین اکران بین‌المللی‌اش را در روز 26 سپتامبر، شب اول فستیوال فیلم نیویورک تجربه خواهد کرد.

جدیدترین ساخته‌ی فینچر اقتباسی است از رمان پرفروش «گیلیان فلین» که «بن افلک» در آن نقش اصلی (نیک) را ایفا می‌کند.

«روزاموند پایک» هم نقش همسر «نیک» را بر عهده دارد که در صبح پنجمین سالگرد ازدواجشان ناپدید می‌شود.

«نیل پاتریک هریس»، «تایلر پری»، «پاتریک فوگیت» و «کیسی ویلسون» دیگر هنرپیشگان این فیلم هستند. سوم اکتبر روز اکران عمومی جدیدترین اثر فینچر است.

به گزراش وال‌استریت ژورنال، کمپانی «فاکس قرن بیستم» در جولای 2012 یعنی یک ماه پس از انتشار کتاب فلین، حق پخش «دختر گمشده» را به قیمت یک میلیون و 500 هزار دلار خریداری کرد.

این اثر ادبی که سومین رمان بلند فلین محسوب می‌شود، تاکنون دو میلیون نسخه فروش داشته است. «دختر گمشده» با حضور هشت هفته‌ای خود در صدر فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز بسیاری از کمپانی‌های فیلمسازی را برای ساختن فیلمی براساس این رمان به تقلا انداخت و نهایتا کمپانی فیلم «فاکس» توانست با شکست رقبایی چون «یونیورسال» حق ساخت این فیلم اقتباسی را به دست آورد.

پس از اقتباس‌های سینمایی موفقی چون «باشگاه مشت‌زنی»، «زودیاک»، «ماجرای عجیب‌ بنجامین باتن» و «شبکه اجتماعی»، فینچر با فیلم «دختری با خالکوبی اژدها » 320 میلیون دلار برای کمپانی «سونی» به ارمغان آورد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *