خانه سینما: آرمان فلسطین آرمان سینما گران ایران است

خانه سینما طی اطلاعیه‌ای به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه اعتراض کرد.
 خانه سینما

به گزارش سینما فستیوال، متن بیانیه جامعه اصناف سینمای ایران به شرح زیر است:

شادی ضیافت الهی و خلوت عبادت مومنین غزه را در گرم‌ترین رمضان خاورمیانه، بمب‌های دولت جبار صهیونیستی به مهمانی مرگ بدل کرده است.

بنیامین نتانیاهو که صورت مثالی جباریت دولت صهیونیستی است همچون همة جباران اعتماد به نفس از کف دادة عالم ناچار به ریسمان پوسیده دروغ آویخته است. چرا که زور پوششی جز دروغ ندارد. او به دروغ مردم مظلوم فلسطین را مسبب آغاز خشونت می‌داند، و تجاهل می‌کند که این اسرائیل است که جنگ برای بقا را در سرزمین‌های اشغالی به قانون روزمره زندگی بدل کرده است. مردم مظلومی که تحت حکومت آپارتاید صهیونیستی در محاصرة کامل زندگی می‌کنند و ناچارند برای تردد روزانه، برای کار، برای کسب لقمه‌ای نان مجوز روزانه دریافت کنند، چاره‌ای جز مقاومت ندارند.

سینماگران ایران که آرمان فلسطین را آرمان خود می‌دانند یقین دارند مقاومت فلسطین حکومت دروغ را همان‌گونه که در پیشگاه افکار عمومی جامعه جهانی رسوا و منزوی کرده است، سرانجام در خواهد شکست، ما نیز همچون دیگر هموطنان  آزادة  خود اقدامات جنایتکارانه  رژیم صهیونیستی را محکوم کرده و از سازمان ملل متحد و سایر مجامع بین‌المللی انتظار داریم که در راستای برقراری آتش‌بس فوری و نجات مردم غزه اقدام عملی انجام دهند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *