حضور سیامک صفری در جشنواره فیلم فجر

سیامک صفری با دو فیلم «اعترافات ذهن خطرناک من» کار هومن سیدی و «دلتا ایکس» به کارگردانی علیرضا امینی در جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

 سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، این بازیگر تئاتر و سینما با ابراز رضایت از بازی در فیلم«اعترافات ذهن خطرناک من» به کارگردانی هومن سیدی، گفت: این فیلم شکل و روایت بسیار متفاوتی دارد.

صفری اضافه کرد: در این فیلم نقشی بازی می‌کنم که یک پرسوناژ بکر است، چون متریالی که در پرداخت فیلمنامه‌ای این پرسوناژ بود،به گونه‌ای بود که نمی‌توان چنین پرسوناژی را در روزمرگی تعریف کرد. به همین دلیل معتقدم پرسوناژ بکری است.

او که در این فیلم با بازیگرانی چون نگار جواهریان، بابک حمیدیان و عباس غزالی به ایفای نقش پرداخته است،اضافه کرد: این فیلم در کل اثر بسیار خوبی شده و امیدوارم در جشنواره فیلم فجر نیز اکران خوبی داشته باشد.

صفری همچنین درباره بازی‌اش فیلم «دلتا ایکس» به کارگردانی علیرضا امینی نیز توضیح داد: در این فیلم نقش کوتاهی دارم. اصل ماجرا قصه زوج‌های جوان است که من هم در حاشیه آن‌ها قدم می‌زنم!

فیلم «دلتا ایکس» ماجرای دو خانواده است که به شمال کشور سفر می‌کنند و با ورود غیرمنتظره یک خانواده دیگر، درگیر اتفاقاتی می‌شود…

این فیلم‌ موضوعی اجتماعی دارد که به نویسندگی و تهیه‌کنندگی امینی، جلوی دوربین رفته است.

در این فیلم زهیر یاری، مرتضی اسماعیل‌کاشی، بی‌تا بیگی، سیاوش جعفری، شراره رنجبر، کتایون اصلانی و افسانه پاک‌رو در کنار سیامک صفری به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سیامک صفری این روزها مشغول بازی در نمایش «مردی برای تمام فصول» به کارگردانی بهمن فرمان‌آرا است که هر شب ساعت 19 و 30 دقیقه در تالار وحدت به صحنه می‌رود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *