تمدید مهلت ثبت نام جشنواره فیلم کوتاه

مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران تمدید شد.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال،امیر لطفیان مدیر امور جشنواره‌های این انجمن با اعلام این خبر افزود: پس از پایان مهلت اعلام شده در فراخوان جشنواره، با درخواست واستقبال زیادی از سوی فیلمسازان رو به رو شدیم و شورای سیاست‌گذاری جشنواره تصمیم گرفت تا مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره یک هفته تمدید شود. بر این اساس، فیلمسازان تا 20 تیر ماه سال جاری فرصت دارند تا آثار خود را به جشنواره سی و یکم ارسال کنند.

او برنامه‌ریزی دقیق برای تثبیت زمانبندی مناسبِ فعالیت ‌های اجرایی جشنواره و کاهش ضریب تغییرات را لازمه‌ی رسیدن به جشنواره‌ای پویا و مطابق با استانداردهای روز جهانی دانست و افزود: تلاش می‌کنیم در آغاز چهارمین دهه فعالیت جشنواره فیلم کوتاه با برنامه‌ریزی دقیق و شایسته و همدلی وهمگامی علاقه‌مندان حوزه فیلم کوتاه این دوره از جشنواره، رخدادی جریان ساز،موثرو متناسب با شان هنرمندان این سرزمین باشد.

وی تصریح کرد: به همین منظور، دبیرخانه جشنواره در این دوره برای اولین‌بار نسخه نهایی آثار را تحویل گرفته که با زمانبندی در نظر گرفته شده برای شروع و نحوه ی بازبینی هیات‌های انتخاب و مراحل فنی مشکلی ایجاد نشود. بدیهی است وقتی نسخه نهایی آثار در اختیار ماست، فرآیند برنامه‌ریزی و نحوه‌ی بازبینی هیات‌های انتخاب و داوری دچار مشکل نخواهد شد. هم چنین تنظیم جدول زمانی جشنواره تسهیل می‌شود و ثبات برنامه‌ها به شکل چشمگیری افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به استقبال گسترده فیلمسازان از این رویداد، تصریح کرد : هم اکنون بیش از یک هزارو 300 فیلم توسط فیلمسازان متقاضی حضور در جشنواره به دبیرخانه جشنواره ارسال شده و ارسال آثار به شکل چشمگیری طی روزهای اخیر در حال افزایش است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال فیلمسازان و حضور و مشارکت اغلب هنرمندان نام آشنای حوزه‌ی فیلم کوتاه می‌توان چشم انداز خوبی را برای این دوره ازجشنواره متصور شد.

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه از ۲۲ تا ۲۷ مهر ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *