امیر جعفری مقابل دوربین کرم‌پور رفت

فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه» به کارگردانی مهدی کرم پور کلید خورد.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال به نقل از روابط عمومی این فیلم سینمایی، پس از بیش از نه ماه پیش تولید و بررسی گزینه‌های متعدد برای نقش‌های اصلی، امیر جعفری پنجشنبه گذشته  ۲۵ شهریور ماه مقابل دوربین محمد آلادپوش مدیر فیلمبرداری این پروژه سینمایی رفت و پنجمین فیلم سینمایی مهدی کرم پور در لوکیشنی در بازار تهران کلید خورد.

کرم پور برای انتخاب نقش‌های اصلی خود گزینه‌های متعددی را از میان بازیگران شناخته شده و فعالان سینما و تئاتر و دانشجویان رشته‌های مرتبط مورد بررسی قرارداد و پس از دورخوانی ها و تمرین و اجرا در برخی لوکیشن های اصلی در هفته گذشته ، قرارداد امیر جعفری و به آفرید غفاریان برای بازی در نقش‌های اصلی این فیلم به ثبت رسید ولی بازیگران نقش‌های فرعی هنوز انتخاب نشدهاند. اما تلاش عوامل فیلم بر این است که با برنامهریزی بتوانند فیلم را برای حضور در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر آماده کنند.

به آفرید غفاریان که نقش مقابل امیر جعفری را در این فیلم ایفا خواهد کرد دانشجوی کارشناسی رشته کارگردانی تئاتر بوده و از سال ۸۸ به بازی در تئاتر مشغول است که از این میان می‌توان به بازی در نمایش «باغ آلبالو» به کارگردانی حسن معجونی در سال ۹۴ اشاره کرد.

فیلمنامه «سوفی و دیوانه» را مهدی کرپور به همراه مهدی سجاده‌چی نوشته که در چندین نسخه بازنویسی شده و درامی متفاوت است که پس از گذشت پنج سال از ساخته شدن عاشقانه «پل چوبی» پنجمین اثر بلند کرم پور، محسوب می‌شود.

«سوفی و دیوانه» درحالی کلید خورد که پیش از این برخی گمانه زنی‌ها درباره آغاز فیلمبرداری آن در شبکه های اجتماعی مطرح شد که حاوی برخی اطلاعات ناقص و اشتباه بود. لذا روابط عمومی این فیلم سینمایی از رسانه‌ها و علاقه مندان تقاضا دارد اخبار صحیح و موثق را تنها از طریق مرجع رسمی دریافت نمایند.

دیگر عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از:مجری طرح: شهرزاد مهدوی ، مدیر فیلمبرداری : محمد آلادپوش، تدوین : نازنین مفخم ، طراح صحنه و گریم: علی عابدینی، مدیر تولید: شکوفا کریمی، صدابردار : بابک اخوان، طراح صحنه : آرش صادقی، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: حامد شریفی نیا، دستیار دوم کارگردان : رضا عزیزی ،منشی صحنه: ندا آصف،عکاس : احمدرضا شجاعی، نور: بهرام مشایی، دستیار تولید: علی مهرآسا،مدیر تدارکات : اصغر پسند پور،مجریان گریم: علی شفیعی و فیروزه پرچمی،تصویر بردار پشت صحنه: صبا قاسمی.

تهیه‌کنندگی «سوفی و دیوانه» را هم مهدی کرم پور برعهده دارد.

مهدی کرم‌پور آخرین ساخته‌اش «پل چوبی» بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *