آخرین فرصت ارائه نسخه بازبینی فیلم های بخش “نگاه نو” جشنواره فجر

 متقاضیان حضور در بخش «نگاه نو» سی و سومین جشنواره فیلم فجر تا 20 آذرماه نسخه بازبینی فیلمشان را ارائه دهند.
فجر

به گزارش سینما فستیوال ، مدیر امور اجرایی و دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم فجر با اشاره به اینکه تعداد زیادی از آثار «نگاه نو» بخش مسابقه فیلم های اول به دبیرخانه ارائه شده است گفت: فیلم های این بخش زودتر بازبینی و نتیجه آن اعلام می شود.
ناصر باکیده، مدیر امور اجرایی و دبیرخانه جشنواره با تاکید بر اینکه طبق جلسه شورای اجرایی جشنواره، بازبینی فیلم های این بخش در اولویت قرار گیرند توضیح داد: هنگامی که بازبینی فیلم های این بخش زودتر تمام شود فیلمسازان می توانند با آرامش خاطر بیشتری مراحل فنی فیلم هایشان را به پایان برسانند تا پس از بازبینی فیلم های بخش سودای سیمرغ؛ که تعدادشان 22 فیلم است از حجم کاری، تراکم و فشار زیاد استودیوها و مراکز فنی کاسته شود.
باکیده توضیح داد: همانگونه که در مقررات اعلام شده متقاضیانی که تا پایان آبان ماه ثبت نام کردند باید از ابتدای آذرماه فیلم هایشان آماده تحویل باشد تا بر اساس زمان بندی که از سوی دبیرخانه اعلام می شود فیلم ها جهت بازبینی به دبیرخانه تحویل داده شود.
مدیر امور اجرایی و دبیرخانه جشنواره فیلم فجر تاکید کرد: در حال حاضر برای اینکه تا پایان آذرماه اسامی برگزیدگان بخش «نگاه نو» را اعلام کنیم لازم است تا 20 آذرماه فیلم های بازبینی نشده، متقاضی این بخش به دبیرخانه تحویل داده شود تا در نوبت بازبینی قرار گیرند.
وی بیان کرد: با اعلام اسامی فیلم های برگزیده بخش عملیات فنی فیلم ها سریعتر انجام می شود تا مشکلی برای نمایش آنها در جشنواره پیش نیاید.
باکیده در پایان گفت: با همکاری تهیه کنندگان و کارگردانان تاکنون توانسته ایم برنامه منظمی برای بازبینی هیات های انتخاب داشته باشیم و امیدواریم همین نظم را تا پایان آذرماه حفظ کنیم، به هر حال برنامه ما این است که بتوانیم از ایجاد مشکلات بعدی هنگام آماده سازی فنی فیلم ها پس از اعلام نتایج هیات انتخاب جلوگیری کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *