آخرین آمار فروش فیلم‌های نوروزی

پخش‌کننده فیلم «ایران برگر» با ابراز رضایت از میزان فروش این فیلم گفت: «ایران برگر» تاکنون به فروشی برابر با دو میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان دست یافته است.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال به نقل از ایسنا ، علی سرتیپی همچنین اضافه کرد: «ایران برگر» در تهران بیش از یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها بیش از ۷۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

این تهیه‌کننده و پخش‌کننده سینما ادامه داد: شب گذشته با وجود همزمان شدن با روز مادر و زن، باز هم فروش فیلم بسیار خوب بود به طوری که ۱۰۸ میلیون تومان فروش داشتیم. ضمن اینکه در حال حاضر روند فروش فیلم در شهرستان‌ها هم به خوبی افزایش یافته است.

«ایران‌ برگر» جدیدترین ساخته مسعود جعفری جوزانی است که به عنوان یکی از فیلم‌های اکران نوروزی روی پرده است.

علی نصیریان، محسن تنابنده، گوهر خیراندیش، حمید گودرزی، سحر جعفری جوزانی، محمدرضا هدایتی، فریبا متخصص، نیوشا ضیغمی، سیاوش چراغی‌پور، بهرام افشاری و … از جمله بازیگران این فیلم هستند.

همچنین سعید خانی پخش‌کننده فیلم «استراحت مطلق» اعلام کرد که این فیلم، در ۲۲ سینمای تهران، ۷۴۸ میلیون و در ۲۳ سالن شهرستان‌ها ۲۹۵ میلیون تومان فروش داشته و مجموع فروش آن به یک میلیارد و ۴۳ میلیون تومان رسیده است.

«استراخت مطلق» تازه‌ترین فیلم عبدالرضا کاهانی است که با بازی رضا عطاران، ترانه علیدوستی، بابک حمیدیان، مجید صالحی و … در حال اکران است.

فیلم «رخ دیوانه» تازه‌ترین کار ابوالحسن داوودی هم بعد از یک ماه اکران به فروشی برابر با یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان دست یافته است.

طبق اعلام دفتر پخش «هدایت فیلم»، تاکنون فروش این فیلم در تهران ۹۳۰ میلیون تومان بوده و در شهرستان‌ها نیز ۴۲۰ میلیون تومان فروش داشته است. شب گذشته ۲۰ فروردین‌ماه فروش این فیلم در تهران برابر با ۵۰ میلیون تومان بوده است.

طناز طباطبایی، صابر ابر، ساعد سهیلی، نازنین بیاتی، امیر جدیدی، سحر هاشمی، رضا آحادی، فرنوش آل احمد، بیژن امکانیان، گوهر خیراندیش و امیرمحمد زند در «رخ دیوانه» بازی کرده‌اند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *