هرچه در عالم بود لیلی بود…

هر ساله در کشور جشنواره های فیلم مختلفی برگزار می شود ، جشنواره هایی که بعضاً قدمت دارند و جشنواره های بسیاری با عمری کوتاه !

حال اینکه این جشنواره ها چقدر موفق عمل می کنند و اینکه چقدر فیلمسازان و فیلم هایشان مطرح می شوند و چقدر مردم درگیر این رویدادهای فرهنگی- هنری کشور می شوند و اساساً چرا جشنواره هایی می آیند و نیامده می روند و سینمای جشنواره ای چیست و خوب است یا بد و هزاران سوال و موضوع قابل بحث دیگر،  در این مجال نمی گنجد و می ماند برای روزی دیگر و فرصتی دیگر !

اما فارغ از تمام این بحث ها ، نقش رسانه ها در معرفی جشنواره ها و پوشش خبری رویدادهایی اینچنینی ، هر چند تا به امروز کمرنگ بوده اما بی شک مهم است و تاثیرگذار !

سینما فستیوال چنانچه در خط مشی خود مطرح کرده است رسانه ای است برای پوشش اخبار جشنواره های سینمایی کشور ، فارغ از بزرگی و کوچکی شان .

روزهای گذشته ، بزرگترین جشنواره فیلم مستند ایران با نام جشنواره سینما حقیقت برگزار شد و اینک که این جشنواره به پایان رسیده است ، سینما فستیوال برای آغاز به کار خود ، گزارشی از اختتامیه این جشنواره ارائه می دهد تا شروع به کار سینما فستیوال با یک رویداد سینمایی همراه باشد .

                                                                                       به امید همراهی منتقدانه شما / سردبیر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *