گاف بسیار عجیب داوران جشنواره فیلم فجر

هوشنگ گلمکانی می گوید: شهین تسلیمی نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل زن جشنواره فیلم فجر سی و دوم بود اما نعیمه نظام دوست به اشتباه معرفی شد.

شهین تسلیمی

هوشنگ گلمکانی در مقاله‌ای تحت عنوان «چرا عصبانی باشم؟ کلی تجربه کردم!» در ویژه‌نامه نوروزی مجله سینمایی 24 به نکته جالبی اشاره کرده که تاکنون از سوی هیچ یک از مسئولان جشنواره فیلم فجر اصلاح نشده است.

به گزارش سینما فستیوال به نقل از ایسنا، گلمکانی نوشته است: «در تعیین نامزدهای دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش دوم زن، روی بازیگر نقش خاله پری در فیلم «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» توافق حاصل شد اما کسی نام بازیگر این نقش را نمی‌دانست. فرصت برای رساندن خبر نامزدها به رسانه‌ها کم بود. با تلفن همراه بهروز افخمی تماس گرفته شد که یا جواب نداد یا در دسترس نبود.

با آقای ساداتیان، یکی از دو تهیه‌کننده فیلم تماس گرفته شد که نام بازیگر این نقش را «نعیمه نظام‌دوست» اعلام کرد و همین نام در فهرست نامزدها ثبت و اعلام شد و عکس او هم در مراسم پایانی بر بالای اسمش نمایش داده شد اما حالا معلوم شده که نام بازیگر آن نقش و نامزد دریافت جایزه بازیگر زن نقش مکمل، «شهین تسلیمی» است. آقای ساداتیان هم بابت این اشتباه عذرخواهی کرد!»

یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *