کتاب‌خوانی علی نصیریان در نمایشگاه کتاب

علی نصیریان و حسین محب‌اهری در ششمین روز از نمایشگاه کتاب، در فرهنگسرای کتاب برای علاقه‌مندان بخش‌هایی از یک کتاب را می‌خوانند.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال به نقل از ایسنا، خوانش کتاب از سوی هنرمندان یکی از برنامه‌های «فرهنگسرای کتاب» در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است که همه روزه در دو نوبت صبح و بعدازظهر اجرا می شود.

این برنامه که تا به امروز با حضور هنرمندانی همچون بهاره رهنما، پیام دهکردی، فریبا متخصص، هادی مرزبان، بهزاد فراهانی، گلاب آدینه، شیرین بینا و … همراه بوده است، فردا دوشنبه ۲۰ اردیبهشت از ساعت ۱۲:۳۰ میزبان حسین محب‌اهری، بازیگر سینما و تلویزیون خواهد بود.

همچنین علی نصیریان، بازیگری که این روزها در سریال «شهرزاد» ایفای نقش می‌کند، دیگر میهمان فرهنگسرای کتاب است که از ساعت ۱۵:۳۰ علاقه‌مندان حاضر در این فرهنگسرا را به شنیدن چند صفحه‌ای از یک کتاب دعوت می‌کند.

همچنین روز سه‌شنبه همزمان با هفتمین روز از برگزاری فرهنگسرای کتاب، سیما تیرانداز و الهام پاوه‌نژاد برای مخاطبان خود کتاب می‌خوانند.

اجرای زنده موسیقی مقامی استان گیلان ساعت ۱۱ صبح و ۱۹ بعدازظهر بخشی از برنامه‌های روز ششم فرهنگسرای کتاب است. این موسیقی محلی توسط پنج نفر از اهالی استان گیلان اجرا خواهد شد.

اجرای نمایش پسماند و حمل و نقل و کانون شعر فرصت، برنامه‌های فرهنگسرا در ششمین روز برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران است.

هفتمین فرهنگسرای کتاب همزمان با بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در ضلع شرقی مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب شماره ۱۱۲ با برپایی غرفه‌های فرهنگی هنری از ساعت ۱۰ تا ۲۰ پذیرای شهروندان است.

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا ۲۵ اردیبهشت در شهر آفتاب در حال برگزاری است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *