کارگردان “من دیه گو مارادونا هستم” : تاکنون چنین فضایی را تجربه نکرده بودم

“بهرام توکلی” یادآور شد: فضای فیلم “من دیه گو مارادونا هستم” تا حدودی مفرح است و تاکنون چنین فضایی را تجربه نکرده بودم.

 فیلم من دیه گو مارادونا هستم

به گزارش سینما فستیوال ، “محمد احسانی” ، معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی به پشت صحنه فیلم “من دیه گو مارادونا هستم ” به کارگردانی بهرام توکلی رفت. وی در این دیدار افزود: بهرام توکلی در فیلم “من دیه گو مارادونا هستم” اثری اجتماعی با فضایی مفرح را برای مخاطبان ترسیم می‌کند.

وی با بیان اینکه “من دیه گو مارادونا هستم” اثری متفاوت در کارنامه کاری توکلی است یادآور شد: در این اثر سینمایی بر موضوع خانواده و رجوع به داشته‌های خانوادگی تاکید شده که این مهم ارزشمند است.

معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی اظهار کرد: فیلمسازانی از جنس بهرام توکلی، جوانان مستعد و دارای خلاقیت هستند و حضور این فیلمسازان به ارتقای هنر هفتم کمک می کند.

“جواد نوروزبیگی” تهیه کننده فیلم “من دیه گو مارادونا هستم” نیز در این دیدار یادآور شد: پیش بینی ما فیلمبرداری این اثر در دو ماه نزدیک به اوایل دی به پایان برسد.

وی یادآور شد: “بهرام دهقانی” تدوین همزمان این اثر سینمایی را آغاز کرده است.

نوروزبیگی با اشاره به تجربه قبلی همکاری با “بهرام توکلی” یادآور شد: از اوایل سال تصمیم گرفتیم کار مشترکی با بهرام توکلی داشته باشیم که در نهایت بعد از بررسی سه فیلمنامه، به “من دیه گو مارادونا هستم” رسیدیم.

“بهرام توکلی” نیز در این دیدار یادآور شد: فیلم “من دیه گو مارادونا هستم” یک اختلاف خانوادگی میان دو خواهر یکی از طبقه بالای شهر و دیگری از پایین شهر است.

وی یادآور شد: فضای فیلم “من دیه گو مارادونا هستم” تا حدودی مفرح است و تاکنون چنین فضایی را تجربه نکرده بودم.

به گفته این کارگردان سینما، گلاب آدینه، جمشید هاشم پور، هومن سیدی، ویشکا آسایش از جمله بازیگران این اثر سینمایی هستند.

“جمشید هاشم پور” نیز در حاشیه این بازدید با محمد احسانی دیدار کرد. این بازیگر پیشکسوت سینما در این دیدار یادآور شد: فیلم را یک نفر نمی‌سازد و مجموعه‌ای از افراد متخصص یک اثر را شکل می دهند.

بازیگر فیلم سینمایی” تاراج” توضیح داد: مهمترین بخش در تولید یک اثر سینمایی، متن فیلمنامه، کارگردان و تهیه کننده است.

هاشم‌پور در ادامه یادآور شد: طبیعی است که به مرور زمان ذائقه ها تغییر کند و امروز نیز شاهد نگاهی جدید در سینما هستیم.

وی با اشاره به حضور خود در فیلم من دیه گو مارادونا هستم گفت: امیدوارم این اثر بهرام توکلی فیلمی درخور توجه باشد چراکه عوامل این اثر حرفه ای هستند و امیدوارم حاصل کار موفقیت آمیز باشد.

هاشم‌پور تاکید کرد: در همه زمینه های سینما نیروهای خوبی داریم که می توان از آنان استفاده شایانی داشت و به ارتقای سینمای ایران کمک کرد.

“محمد احسانی” نیز در این دیدار یادآور شد: شما از چهره‌های محبوب بوده و هستید و وجودتان برای سینما برکت است.

وی یادآور شد: نسل شما پایبند به اصولی بود که به ماندگاری آثار کمک می‌کرد و حاشیه‌ای در کار نبود. امروز خاطرات خوب حضور شما در فیلم های سینمایی برای مردم زنده است.

معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی با اشاره به وضعیت تولیدات سینمای ایران و در پیش بودن جشنواره سی و سوم فجر گفت: احساس می‌کنم در جشنواره امسال شاهد قرار گرفتن چند نسل از کارگردانان سینما در کنار یکدیگر خواهیم بود و در جشنواره امسال شاهد حضور چند نسل کارگردان و بازیگر هستیم.

احسانی تصریح کرد: امسال به لحاظ فروش سینما نسبت به سال گذشته جهش بسیار زیادی داشتیم؛ فروش گیشه سینما در سال ۹۲ ، ۳۰ میلیارد بوده و امسال تا شهریور فیلم‌ها ۳۰ میلیارد تومان فروش داشته‌اند.

وی با اشاره به فروش خوب شهر موش ها ۲ گفت: اکران این اثر سینمایی موجب شد بسیاری از سینماهایی که تعطیل شده بودند کار خود را از سر بگیرند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *