آغاز داوری آثار چهارمین جشنواره نوشتار سینمایی

داوری آثار چهارمین جشنواره نوشتار سینمایی با حضور پیشکسوتان و خبرگان عرصه نقد و نوشتار سینمایی، استادان روزنامه نگاری و کارشناسان رسانه آغاز شد.

انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی

به گزارش سینمافستیوال ، خسرو دهقان، فریدون صدیقی، دکتر احمد توکلی، دکتر امیرعلی نجویان و حسین معززی نیا کار داوری آثار چهارمین جشنواره نوشتار سینمایی را آغاز کردند.

در بخش‌های جنبی شامل عکس، طنز و کاریکاتور سینمایی نیز ، سه تن از کارشناسان تخصصی هر رشته به عنوان مشاور، داوران را همراهی خواهند کرد.

چهارمین جشنواره نوشتار سینمایی با هدف تجلیل و تقدیر از منتقدان و نویسندگان برتر سینمایی، شناخت استعدادهای نو و ارج نهادن به نقد و نوشتار علمی، منصف و شریف به دبیری سحر عصرآزاد برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است این جشنواره در 6 رشته در بخش اصلی، 4 بخش ویژه و 4 رشته در بخش جنبی برگزار شده و آثار چاپ شده در نشریات یا منتشر شده در سایت‌ها در سال‌های 90، 91 و 92 را در برمی‌گیرد.

بخش اصلی؛ سینما شامل رشته‌های نقد، گفت ‌و‌ گو، گزارش، سرمقاله و یادداشت، ترجمه و مقاله تحلیلی است. بخش ویژه شامل بهترین برنامه سینمایی در رادیو و تلویزیون، بهترین گروه سینمایی روزنامه‌ها، بهترین مجله سینمایی و سینما در فضای مجازی است.

همچنین بخش جنبی نیز رشته‌های بهترین نقد، گزارش، یادداشت و گفت‌ و گو در حوزه تلویزیون، عکس، کاریکاتور و طنز را در برمی‌گیرد.

چهارمین جشنواره نوشتار سینمایی به همت انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی طی مراسمی در نیمه دوم سال 93 برگزار شده و به برگزیدگان رشته‌های بخش های اصلی، ویژه و جنبی، تندیس انجمن، لوح سپاس و جایزه نقدی اهدا می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *