معرفی هیات انتخاب فیلم‌های کوتاه داستانی جشنواره «فیلم شهر»

طی احکام جداگانه از سوی دبیر پنجمین جشنواره بین المللی «فیلم شهر»، هیات انتخاب فیلم های کوتاه داستانی این دوره جشنواره معرفی شدند.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، هیاتی متشکل از حسین مهکام، سید مسعود اطیابی، وحید موسائیان، مرجان اشرفی زاده و یزدان عشیری مسئولیت ارزیابی و انتخاب فیلم های کوتاه داستانی متقاضی جشنواره شهر را عهده دار شدند.

در بخشی از این حکم عنوان شد: بی گمان نگرش صحیح انسان شهری به هویتش آنگاه محقق می شود که به درستی بتوان فرهنگ را در زندگی روزمره او جاری کرد. فرهنگ درکنار هنر می تواند مانا شود و هنرصنعت سینما بهترین است برای نگرش صحیح به هویت شهری. حال چه در قالب زمانی طولانی و چه کوتاه. با این اوصاف شمایی که دغدغه انسان شهری دارید برای مهربانی و تعالی و از سویی با وجودتان علاقمند به هنر سینما هستید به عنوان یکی از اعضای هیات انتخاب فیلم های کوتاه پنجمین جشنواره بین المللی «فیلم شهر» بر می گزینم تا با این نگرش بهترین ها را برای قضاوت نهایی رهنمون سازید.

پنجمین جشنواره بین المللی «فیلم شهر» توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ۳ تا ۱۲ خرداد ماه به دبیری سیاوش حقیقی در تهران برگزار می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *