پسیانی با همراهش فیلم می سازد

 آتیلا پسیانی بازیگر سینما و تئاتر کارگردانی فیلمی با تلفن همراه را بر عهده گرفت.

پسیانی

به گزارش سینما فستیوال به نقل از جشنواره همراه تهران، این هنرمند پرکار در بخش نگاه هنرمند این جشنواره حضور یافته و با استفاده از دوربین تلفن همراه، فیلم کوتاه می سازد.

پسیانی در این باره استفاده از کاربردهای موبایل را انکارناپذیر دانسته و می گوید: موبایل با زندگی هر آدمی عجین شده است و در زندگی شهری نمی توانیم ارتباط بدون موبایل را تصور کنیم.

او ادامه داد: این ارتباطات بخشی از زندگی و معاش و مناسباتی که در تعریف زندگی وجود دارد را آسان می کند و گاهی اوقات هم به شدت مزاحم است. آدم هایی که بدون مسئولیت اجتماعی شروع به گرفتن فیلم و عکس می کنند. این عکس ها را به افراد دیگر نشان می دهند و آن ها می توانند از عکس ها استفاده نادرست انجام دهند.

پسیانی می گوید: به نظر من جشنواره فیلم و عکس همراه تهران جشنواره مثبتی می تواند باشد، چرا که حضور چنین جشنواره ای می تواند یک امکان هنری را برای آدم های عادی فراهم کند.

پسیانی که همزمان بازی در سه سریال تلویزیونی را در برنامه کاری دارد در پایان اضافه کرده: خوشحالم که می توانم در این جشنواره شرکت کنم. حضور در چنین جشنواره ای به دور از رقابت باعث می شود که هر کسی در کنار دوستان، آشنایان و کسانی که آن ها را نمی شناسد تجربه زیادی پیدا کند، شاهد باشد و عده زیادی شاهد او باشند.

بخش نگاه هنرمند جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، یکی از بخش های غیر رقابتی جشنواره است که در آن هنرمندان رشته های مختلف با تلفن همراه، فیلم کوتاه می سازند.

آتیلا پسیانی ششمین هنرمندی است که در کنار فرهاد آییش، بهروز غریب پور، لیلی رشیدی، گیزلا سینایی و رضا یزدانی، در این بخش حضور خواهدداشت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *