پرکارترین بازیگران جشنواره سی و چهارم فجر

سیامک صفری و هانیه توسلی ، هر کدام با سه فیلم پرکارترین بازیگران سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر هستند .

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، “سیامک صفری” پر کارترین بازیگر مرد جشنواره فجر است . این بازیگر در “آخرین بار  کی سحر را دیدی ؟” که شنیده می شود از بازی های خوب امسال اوست ، نقش پدر دختری را بازی می کند که در ابتدای داستان به قتل  می رسد .  در “امکان  مینا” که یک فیلم سیاسی است در نقش یکی از مقامات بلندپایه یکی از گروه های  سیاسی در بخشی از داستان ظاهر می شود و در “نفس” هم نقش کوتاه دیگری دارد تا دو نقش مکمل و یک نقش اصلی کارنامه صفری برای جشنواره امسال باشد .

و “هانیه توسلی” پر کارترین بازیگر زن امسال است .  این بازیگر با ۳ فیلم “نقطه کور” ، “هفت ماهگی” و” سیانور” در بخش  مسابقه جشنواره امسال حضور دارد . این بازیگر که تجربه کسب  سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن جشنواره فجر را دارد ، امسال با این سه فیلم امیدوار به کسب دوباره این جایزه است . هانیه توسلی در “سیانور” نقش  اصلی زن فیلم است . در نقش فرشته زمردیان ( بهنوش طباطبایی) از اعضای گروهک منافقین که درگیر ماجرای سیاسی شده و این اتفاقات به زندگی شخصی او پیوند می خورد . نقشی که گفته می شود از متفاوت ترین ترین کارهای کارنامه اوست .

فیلم دیگر هانیه توسلی ” نقطه کور” است ، در نقش همسر کاراکتری که محمدرضا فروتن نقشش را بازی می کند . یک درام اجتماعی درباره شک و تردید مردی که بیست و سه روز  روی یک کشتی زندگی کرده و اکنون با بازگشتش به خانه می بینید همه شک و تردیدهایش عینیت می یابد . هانیه توسلی  شبیه این نقش را پیش از این در فیلم هایی مانند “به خاطر پونه ” هم بازی کرده و باید دید چه اجرای متفاوتی در این فیلم می تواند ارائه بدهد .

سومین فیلم هانیه توسلی هم در یک نقش مکمل است . هانیه توسلی در “هفت ماهگی” نقشی کوتاه ولی تاثیر گذار دارد . زنی که حضورش تاثیر زیادی روی شخصیت اصلی داستان و مسیر او می گذارد . هرچند اگر همه فیلمهای رویا نونهالی و لادن مستوفی در بخش مسابقه پذیرفته می شدند هانیه توسلی پرکارترین بازیگر زن امسال نبود .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *