همکاری اسپیلبرگ با برادران کوئن در تریلری داستانی

“استیون اسپیلبرگ” کارگردان بزرگ آمریکایی با برادران کوئن در ساخت یک تریلر داستانی درباره جنگ سرد همکاری می کند.

Red Carpet For AFI Premiere Screening Of "Inside Llewyn Davis"

به گزارش سینما فستیوال، این فیلم بر اساس داستان واقعی زندگی “جیمز دونوان” است، وکیلی آمریکایی که سیا استخدامش می کند تا خلبانی را که در سال 1960 در روسیه سقوط کرده آزاد کند.

“تام هنکس” در این فیلم نقش اصلی را ایفا خواهد کرد.

برادران کوئن که با فیلم های «فارگو» و «جایی برای پیرمردها نیست» شناخته می شوند، دستنویس تازه ای از فیلمنامه ای را خواهند نوشت که نخستین بار “مت چارمن”، نمایشنامه نویس بریتانیایی نوشته بود.
 “تام هنکس” در سال 2004 در بازسازی فیلم «قاتلان پیرزن» در فیلم برادران کوئن بازی کرد و “اسپیلبرگ” نیز در سال 2010 تهیه کنندگی فیلم وسترن «بی باک» (True Grit) ساخته برادران کوئن را برعهده داشت.
این چهارنفر مجموعا تاکنون 10 جایزه اسکار برده اند.
تازه ترین فیلم جوئل و اتان کوئن «درون لوین دیویس» بوده است. با این حال آنها فیلمنامه های متعددی هم نوشته اند که خود کارگردانی آنها را به عهده نداشته اند، از جمله فیلم «گامبیت» با بازی “کالین فرت” و فیلم «نشکسته» (Unbroken) با بازی “آنجلینا جولی” که به زودی اکران خواهد شد.
“مت چارمن” که نخستین نسخه فیلمنامه را نوشته است، شهرت اصلی اش را مدیون نوشتن نمایشنامه «ماشین» است، اثری درباره بازی پرحاشیه “گری کاسپاروف”، قهرمان شطرنج، با برنامه کامپیوتری دیپ بلو.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *