هفتاد و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز با اجرای «لوئیزا رانیری»

هفتاد و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز، قدیمی‌ترین رویداد سینمایی جهان ، بازیگر ایتالیایی در مراسم افتتاحیه و اختتامیه همراه خواهد بود.

 Luisa Ranieri

به گزارش سینما فستیوال ، «لوئیزا رانیری»، بازیگر ایتالیایی در حالی به عنوان مجری مراسم جشنواره فیلم ونیز 2014 انتخاب شد که هفتادویکمین دوره این رویداد سینمایی به عنوان دومین رویداد معتبر سینمایی جهان از 27 اوت تا 6 سپتامبر (5 تا 15 شهریور) در شهر بندری ونیز به ریاست «آلبرتو باربارا» برگزار می‌شود.

«رانیری» که بیشتر در عرصه بازیگری در تلویزیون فعال است، اولین فیلم بلند خود را با عنوان «شاهزاده و دزد دریایی» در سال 2001 به کارگردانی «لئوناردو پیراچیونی» تجربه کرد و همچنین در سال 2004 در فیلم «اروس» نیز مقابل دوربین رفت.

در شصت‌وهفتمین جشنواره فیلم کن – رقیب اصلی جشنواره فیلم ونیز – نیز «لمبرت ویلسون»، یک بازیگر فراسوی به عنوان مجری مراسم افتتاحیه و اختتامیه انتخاب شده بود.

سال گذشته و در هفتادمین دوره جشنواه فیلم ونیز، هیات‌داوران این رویداد سینمایی به ریاست «برناردو برتولوچی» فیلم مستند «Sacro Gra» به کارگردانی «جیان فرانکو روسی» از ایتالیا را به عنوان برنده شیر طلا انتخاب کردند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *