«نینجای ایرانی» به مکزیک می رود

«نینجای ایرانی» در دانشگاه سینمایی و انجمن فیلمسازان زن مکزیک به نمایش درمی‌آید.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال،انجمن زنان فیلمساز مکزیک MUJERES و Cinematagrafica, A.C یکی از دانشگاه‌های سینمایی مکزیک در برنامه‌ای ویژه نینجای ایرانی به کارگردانی مرجان ریاحی را در مکزیکوسیتی به نمایش می‌گذارند.

پس از نمایش و مورد توجه قرار گرفتن،«نینجای ایرانی» در هفدهمین جشنواره «گواناخواتو» طی جلسه‌ای از کارگردان فیلم تقاضا شد که این مستند را در برنامه‌ای ویژه برای دانشجویان سینما و اساتید دانشگاه به نمایش بگذارند.

«نینجای ایرانی» روز 7 آگوست (هفته آینده) با حضور کارگردان و برگزاری جلسه نقد و بررسی در دانشگاه سینمایی Cinematagrafica, A.C مکزیکوسیتی به نمایش درخواهد آمد.

همچنین هیات مدیره انجمن زنان فیلمساز مکزیک MUJERES درخواست کردند که این مستند را در انجمن زنان فیلمساز مکزیک در شهر مکزیکوسیتی به نمایش بگذارند.

این انجمن زیر مجموعه انجمن بین‌المللی زنان فعال در تلویزیون و سینماست که در سال 1973با هدف ترویج مشارکت و همکاری زنان سینماگر در لس آنجلس تاسیس شده است.

80 زن فعال در سینما و تلویزیون مکزیک سال 2002 این انجمن را به عنوان زیرمجموعه‌ای از انجمن بین‌المللی زنان فیلمساز در شهر مکزیکوسیتی راه‌اندازی کردند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *