نمایش مستند پرتره «بار دیگر، مردی که دوستش می داشتیم»

هجدهمین «عصر فیلم اوج» به اکران مستند پرتره «بار دیگر، مردی که دوستش می داشتیم» اختصاص دارد.

نمایش  بار دیگر  مردی که دوستش می داشتیم

به گزارش سینما فستیوال ، هجدهمین برنامه «عصر فیلم اوج» با اکران مستند پرتره «بار دیگر، مردی که دوستش می داشتیم» که به زندگی نادر ابراهیمی می پردازد، برگزار می شود.

نادر ابراهیمی در ۱۴ فروردین سال ۱۳۱۵ در تهران به‌دنیا آمد. وی تحصیلات مقدماتی خود را در زادگاهش یعنی شهر تهران گذراند و پس از گرفتن دیپلم ادبی از دبیرستان دارالفنون، به دانشکده حقوق وارد شد. اما این دانشکده را پس از دو سال رها کرد و سپس در رشته زبان و ادبیات انگلیسی به درجه لیسانس رسید. در سال ۱۳۴۲ نخستین کتاب خود را با عنوان «خانه‌ای برای شب» به‌چاپ رسانید که داستان «دشنام» در آن با استقبال مواجه شد. تا سال ۱۳۸۰ علاوه بر صدها مقاله تحقیقی و نقد، بیش از صد کتاب از او چاپ و منتشر شده‌است که در برگیرنده داستان بلند (رمان) و کوتاه، کتاب کودک و نوجوان، نمایشنامه، فیلمنامه و پژوهش در زمینه‌های گوناگون است.

این مراسم با حضور فرزانه منصوری (همسر نادر ابراهیمی)، اکبر عالمی ، مجید حسینی زاد ، جمشید گرگین، سعید کیایی و عوامل فیلم، ساعت پانزده روز یکشنبه، ۲۷ دی ماه در سالن نمایش سازمان هنری رسانه ای اوج واقع در خیابان آیت الله طالقانی، خیابان برادران مظفر(شمالی)، سازمان هنری رسانه ای اوج برگزار می شود.

حضور در این جلسه برای عموم آزاد است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *