نمایش رایگان ۵ فیلم کودک برای دانش آموزان در ایام برپایی جشنواره

پنج فیلم سینمایی کودک و نوجوان همزمان با برپایی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر برای دانش آموزان سراسر کشور نمایش داده  می‌شود.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، قهرمانان کوچک، دنیای کیف‌ها، فیلشاه، دزد و پری ۲ وشکلاتی به مدت پنج روز از۱۴ تا ۱۸ بهمن ماه سالجاری در سالن های اصلی سینماهای مردمی جشنواره فیلم فجر در تهران شامل سینماهای: تماشا، کیان، راگا، ماندانا، استقلال، اریکه ایرانیان، مگامال ۱، جوان، چهارسو۱، فرهنگ۱، گراند سینما- کوروش و سالن اصلی سینما آزادی و همچنین سینماهای منتخب نمایش‌دهنده فیلم‌های جشنواره در مراکز استان‌ها نمایش داده می‌شود.
همچنین ویژه برنامه نمایش این آثار در ایام برپایی جشنواره فیلم فجر در سینماهای فرهنگ، کوروش، استقلال، ماندانا و راگا برگزار خواهد شد.
در این برنامه که جشن بزرگ «سیمرغ و پروانه‌ها» نام دارد، دست اندرکاران و هنرمندان پنج فیلم یاد شده با دانش آموزان حاضر در سالن‌های سینماهای جشنواره از نزدیک دیدار و گفت‌وگو می‌کنند و برنامه‌های متنوعی همزمان با جشن شکوهمند انقلاب اسلامی برای دانش‌آموزان و علاقه‌مندان به آثار سینمای کودک و نوجوان طراحی شده است.
برنامه‌های مذکور در تهران و مراکز استان‌ها در چارچوب سیاست‌های حمایتی سازمان سینمایی از سینمای کودک و نوجوان طراحی شده و تماشای این آثار برای  دانش‌آموزان سراسرکشور، رایگان خواهد بود.
جشن بزرگ سیمرغ و پروانه‌ها به همت  کارگروه تخصصی سینمای کودک بنیاد سینمایی فارابی و همکاری تشکل تازه تاسیس «مرکز توسعه سینمای کودک و نوجوان» که توسط جمعی از فعالان سینمای کودک شکل گرفته و همچنین مرکز مردم نهاد «سامانه اردویی مدارس» و نیزمشارکت ادارات کل آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌های سراسر کشوربرگزار می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *