نمایش «جنایت در سکوت» در مجتمع فرهنگی اسوه

سومین جلسه برنامه «سینما روایت» به پخش مستند «جنایت در سکوت» ساخته بهروز نورانی پور که یکی از رکوردداران دریافت جوایز از جشنواره‌های داخلی و خارجی است اختصاص دارد.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال بنابراعلام روابط عمومي «سينما روايت»، مستند«جنایت در سکوت» به تهیه کنندگی و کارگردانی بهروز نورانی پور که جوایز متعدی را در جشنواره های داخلی و خارجی کسب کرده است، داستان «یکی از روستاهای مرزی شهرستان سردشت در طول دوران جنگ بمباران شیمیایی راروایت می کند که در آن مادر خانواده هر فرزندی را که به دنیا می آورد پس از چند سال مبتلا به تاول های شیمیایی شده و به مرور بینایی‌اش را از دست می‌دهد. اما در این میان عبدالرحمن فرزند کوچکتر خانواده برای دیدن مبارزه می‌کند… ».

بنابراین گزارش، مستند«جنایت در سکوت» در شانزدهمین جشنواره فیلم Sole Luna پالرمو ایتالیا جایزه بهترین فیلم مستند را برای نشان دادن اثرات ناگوار جنگ دریافت کرد. این مستند تا به حال موفق به کسب جوایز مختلفی مانند جایزه بهترین فیلم مستند از جشنواره فیلم رویش، جایزه بهترین فیلم مستند از جشنواره فیلم سینما حقیقت، جایزه بهترین فیلم مستند از جشنواره فیلم آوا، جایزه بهترین فیلم مستند از جشنواره فیلم جیپور هندوستان، جایزه بهترین فیلم مستند از جشنواره فیلم آکبانک ترکیه، جایزه بهترین فیلم مستند از جشنواره فیلم SOLELUNA- selezione و … شده است.

شايان ذكر است، این برنامه روز یکشنبه ۱۸خردا ساعت ۱۸ در مجتمع فرهنگی اسوه برپا خواهد شد و بعد از اکران فیلم، جلسه نقد و بررسی با حضور کارگردان و عوامل فیلم برگزار می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *