نقد و بررسی «کلاژی از کاربردهای معماری در سینمای جهان» در باشگاه فیلم شهر

در نخستین جلسه باشگاه فیلم شهر در سال جاری «کلاژی از کاربردهای معماری در سینمای جهان» ساخته آرش خوشخو در پردیس ملت نمایش، نقد و بررسی می‌شود.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال، در نخستین جلسه باشگاه فیلم شهر در سال جاری که در روز چهارشنبه 29 مرداد ساعت 18 در پردیس سینمایی ملت برگزار می‌شود، اثر “کلاژی از کاربردهای معماری در سینمای جهان” به کارگردانی آرش خوشخو نمایش، نقد و بررسی می‌شود.

بنابراین گزارش، کار پژوهش و تحقیق این مستند در سال 86 توسط آرش خوشخو انجام و ساخته شد که مدت زمان آن 41 دقیقه می‌باشد. همچنین تدوین آن بر عهده بهزاد مصلح و متن نرشین آن را منصور ضابطیان خوانده است.

نخستین جلسه باشگاه فیلم شهر در سال جاری که با رویکرد جدیدی در پردیس های ملت، آزادی و رازی برگزار می‌شود در سه کارگروه مختلف طرح ریزی و اجرا می‌شوند که فیلم‌های تاریخ سینمای ایران و جهان در پردیس سینمایی ملت از منظر، شهر و سینما مورد بررسی قرار می گیرند.

 همچنین محوریت گفتگو در هر جلسه اختصاص به یک موضوع ویژه دارد. که نخستین جلسه آن با عنوان “جستجوی عینیت شهر، در ذهن سینما” با حضور همایون امامی به عنوان منتقد، علی فلاح پسند کارشناس معماری ، آرش خوشخو کارگردان و نوا توکلی دبیر جلسه برگزار می‌شود.

علاقمندان برای شرکت و ثبت نام در جلسات باشگاه فیلم شهر می توانند با شماره تلفن 55426456 تماس حاصل و یا به وب سایت رسمی باشگاه فیلم شهر به آدرس اینترنتی www.bashgahfilmshahr.irمراجعه کنند.

شایان ذکر است دوره جدید باشگاه فیلم شهر با رویکرد مطالعاتی و پژوهشی در حوزه مسائل شهری – اجتماعی و نسبت آن با سینما به دبیری سیداحد میکائیل زاده برگزار می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *