مهتاب کرامتی : «مزار شریف» می گوید جنگ به نفع هیچ ملتی نیست

مهتاب کرامتی با بیان اینکه «مزار شریف» فیلمی سیاسی نیست، گفت: مزار شریف درباره نجات است و می‌گوید جنگ به نفع هیچ ملتی نیست.
 سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، مهتاب کرامتی که جشنواره پر فیلمی داشته و در میان بازیگران زن بیشترین تعداد فیلم را دارد، اظهار کرد: زمانی امید در سینما وجود دارد که سینماگران بتوانند فیلم‌هایشان را بسازند، اکران های همسانی داشته باشند و با نگاه های مساوی از داوری بهره ببرند.
وی در ادامه سخنانش به بازی در فیلم «مزارشریف» به کارگردانی حسن برزیده اشاره کرد و گفت: این فیلم داستانی تاریخی و معاصر دارد و نشان دهنده این موضوع است که ما می توانستیم وارد جنگی شویم اما این کار را نکردیم.
این بازیگر با اشاره به نقشی که در این فیلم داشته است، تاکید کرد: خیلی خوشحالم که آقای عبدالحسن برزیده اطمینان کرد و این نقش را به من داد.
وی ادامه داد: معمولا وقتی نقشی که از شما خیلی دور است پیشنهاد می شود، علاوه بر اینکه اتفاق خیلی هیجان انگیزی است، ترسناک هم هست. آن زمان باید به این فکر کنید که باید طوری نقش را بازی کنید که زحمات یک گروه به هدر نرود.
کرامتی با بیان اینکه تمرینات برای بازی در فیلم «مزار شریف» را از عید سال قبل شروع کرده است، گفت: تردید زیادی برای شروع این چالش داشتم، اما بعد از شروع تمرینات زبان افغانی و تست گریم، وارد پروژه شدیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *