منتخب آثارجشنواره فیلمنامه کودک و نوجوان چاپ می شود

کیانوش عیاری ، فرهاد توحیدی و ابراهیم فروزش میهمانان ویژه اختتامیه چهارمین دوره جشنواره فیلمنامه نویسی کودک و نوجوان خواهند بود.

چهارمین دوره جشنواره فیلمنامه نویسی کودک و نوجوان

به گزارش سینما فستیوال، همزمان با برگزاری جشنواره پویانمایی ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تصمیم گرفت رقابتی میان فیلمنامه های حوزه کودک و نوجوان برگزار کند و بر این اساس فراخوانی اعلام شد.کانون در این دوره بیشتر فیلمنامه هایی را جذب کرد که قابلیت تولید در خود کانون را داشته باشند.

این فراخوان با استقبال خوبی مواجه بود و بیش از 600 عنوان فیلمنامه به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.این آثار از آبان ماه سال گذشته توسط هیئت انتخاب با حضور منوچهر اکبرلو ،لیلا میرهادی و سارا خلیلی مورد بررسی قرار گرفت.هیئت انتخاب هم در نهایت 137 اثر در پنج رده موضوعی را به هیئت های داوری معرفی کردند.

به گفته ی حسن آقاکریمی دبیر چهارمین دوره جشنواره فیلمنامه نویسی کودک و نوجوان، آثار برگزیده این جشنواره در قالب کتابی منتشر خواهد شد که فیلمنامه های گزینش شده در بخش هایی چون :خلیج فارس ،قومی و بومی ( سرزمین مادری) ،آزاد ( داستانی کوتاه) ،داستانی بلند و پویانمایی مورد قضاوت قرار گرفته اند.

کیانوش عیاری ، فرهاد توحیدی و ابراهیم فروزش به منظور تشویق جوانان و ترغیب آنان به فعالیت در حوزه سینمای کودک و نوجوان در مراسم اختتامیه جشنواره حضور خواهند یافت.

مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره فیلمنامه نویسی کودک و نوجوان روز دوشنبه 19 خردادماه ساعت 16 در محل سینما تئاتر کانون واقع در خیابان خالد اسلامبولی برگزار خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *