منتخبان “کن” در جشنواره مونیخ به روی پرده می روند

فیلم‌های منتخب جشنواره کن 2014 در جشنواره امسال فیلم مونیخ به روی پرده می‌روند.

جشنواره فیلم مونیخ

به گزارش سینما فستیوال، ، در جشنواره فیلم مونیخ 2014 چند فیلم برنده جایزه در جشنواره فیلم کن و همچنین فیلم‌های تحسین شده این جشنواره به نمایش درمی‌آیند.

از فیلم‌های مشهور جشنواره کن که قرار است امسال در جشنواره مونیخ به نمایش درآیند می‌توان به «خداحافظ زبان»ساخته ژان لوک گدار (برنده جایزه هیئت داوران)، درام روسی «لاویانان» ساخته «آندری زویاگینتسف» که جایزه بهترین کارگردانی را برای وی از کن به ارمغان آورد و درام اجتماعی «دو روز، یک شب» با بازی درخشانی ماریو کوتیلار اشاره کرد.

همچنین فیلم تحسین‌شده «ابرهای سیلس ماریا» ساخته «اولیویر آسایاس» با بازی درخشان ژولیت بینوش و کریستین استیوارت و «آب ساکن» ساخته نوآمی کاواسه، کارگردان مشهور ژاپنی نیز در جشنواره امسال مونیخ نمایش خواهند یافت.

مستند «نمک‌های زمین» ساخته ویم وندرس که در بخش نوعی نگاه جشنواره کن با تحسین همگان مواجه شد و فیلم علمی – تخیلی «زیر پوست» با بازی درخشان اسکارلت جوهانسون نیز در جشنواره مونیخ حضور دارند.

جشنواره امسال فیلم مونیخ روز 27 ژوئن با نمایش فیلم تحسین شده «جوان و شگرف» آغاز خواهد شد و با نمایش فیلم علمی-تخیلی «ریشه‌ها» در پنجم جولای به کار خود پایان می‌دهد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *