جشنواره فیلم “استکهلم” 6 نامزد نهایی بخش ستارگان جوان خود را مشخص کرد.
سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، جشنواره فیلم “استکهلم” از اعتبار خاص در بین کشورهای “اسکاندیناوی” برخوردار است. این جشنواره به تازگی نام 6 نامزد نهایی خود را برای بخش ستارگان جوان مشخص و معرفی کرده است.
بنابراین گزارش؛ پیش از این بازیگرانی چون “آلیشیا ویکاندر” بازیگر فیلم “خیانت شاهانه” و “نرمینا لوکاچ” بازیگر فیلم “بخور، بخواب، بمیر” موفق به کسب جایزه در این جشنواره شده‌اند.
در زیر به 6 نامزد نهایی این بخش نگاهی خواهیم داشت:
 ساگا بکر:
“بکر” متولد 1998 است و توانست با بازی در فیلم “چیزی باید بشکند” ساخته “استر مارتین برگمارکس” تحسین همگان را بر انگیزد.
دیوید فوکاماچی رگنفوزر:
“رگنفوزر” متولد 1984 است و تا کنون توانست در فیلم‌های “به دختر زنگ بزن” ساخته “میکائیل مارسیمین” و “هتل” ساخته “لیسا لنگسث” ایفای نقش کند.
 فلیپ برگ:
“برگ” متولد 1986 است و از کارهای او می‌توان به “شیطان” ساخته “میکائیل هف استورم” اشاره کرد. این فیلم سال 2003 توانست نامزد نهایی بخش غیر انگلیسی زبان “اسکار” شود.
 فلیس یانکل:
“یانکل” متولد 1992 تاکنون توانسته در فیلم “سوفی بل جوان” ساخته‌ی “آماندا آدولفسون” ایفای نقش کند. او در 12 سالگی وارد عرصه بازیگری شده است و علی رغم سن پایینش در بسیاری از فیلم‌های “سوئدی” بازی کرده است.
ایگی مالمبرگ:
“مالمبرگ” متولد 1987 است و توانسته در فیلم‌های “چیزی باید بشکند” و “سوفی بل جوان” بازی کند.
جولیا راگنارسون:
“راگنارسون” متولد “1992 است و توانسته سال 2006 در فیلم “لحظات بی پایان” ساخته جان تورل” ایفای نقش کند. او به تازگی در فیلم “داستان‌های استکهلم” ساخته “فاهلن” بازی کرده است.