معرفی نامزدهای جوایز انیمیشن «آنی»

هشت انیمیشن به عنوان نامزدهای نهایی چهل و دومین دوره جوایز انیمیشن «آنی» ( Annie awards ) معرفی شدند.

سینما فستیوال

به گزارش  سینما فستیوال ، شعبه انجمن بین المللی انیمیشن در لس آنجلس نام هشت ساخته را به عنوان نامزدهای نهایی چهل و دومین دوره جوایز انیمیشن «آنی» یکی از معتبرترین رویدادهای سینمایی در عرصه پویانمایی منتشر کرد.

براساس این گزارش، هشت انیمیشن «قهرمان بزرگ» (محصول کمپانی والت دیزنی)،‌ «تقلب» (استودیو پلمیپتون)، «چگونه اژدهایتان را تربیت کنید 2» (دریم ورکس)، «آوای دریا» (GKIDS)، «کتاب زندگی» (Reel FX)، فیلم«لگو» (برادران وارنر) و «داستان شاهزاده کاگویا» (GKIDS) برای کسب این جایزه معتبر پویانمایی با هم رقابت می‌کنند.

مرحله اخذ رای آنلاین چهل و دومین دوره جوایز انیمیشن «آنی» از روز دوم ژانویه آغاز خواهد شد و تا 19 ژانویه ادامه خواهد داشت و برندگان نیز در مراسمی در 31 ژانویه در دانشگاه «UCLA» معرفی خواهند شد.

جایزه «آنی» جایزه‌ای آمریکایی است از طرف انجمن بین‌المللی فیلم‌های انیمیشن، واقع در لس‌آنجلس به موفقیت‌هایی در زمینه انیمیشن اهدا می‌شود.

این جایزه از سال ۱۹۷۲ تا کنون اهدا شده‌است و در ابتدا این جایزه به تهیه‌کنندگی، کارگردانی، طراحی، نویسندگی، صداپیشگی و صداگذاری انیمیشن اهدا می‌شد، اما از سال ۱۹۹۲ که بخش بهترین انیمیشن به وجود آمد، به طور کلی به انیمیشن برگزیده سال اهدا می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *