اولین سیمرغ اهدا شد / معرفی برگزیدگان اقلام تبلیغاتی فجر سی و سوم

برگزیدگان بخش اقلام تبلیغی سی‌و سومین جشنواره فیلم فجر در مراسم افتتاحیه‌ این رویداد سینمایی معرفی شدند.

پوستر فجر 300

به گزارش سینما فستیوال ، هیات‌های انتخاب و داوری بخش تبلیغات و اطلاع رسانی سی‌ و سومین جشنواره فیلم فجر ، متشکل از مرتضی شایسته ، سیفالله صمدیان ، علی نیک‌رفتار ، رامبد جوان و میثم مولایی برگزیدگان دریافت جایزه تبلیغات واطلاع‌رسانی سی و سومین جشنواره فجر را در بخش‌های مختلف بدین شرح اعلام کردند:

سیمرغ تندیس بهترین عکاسی فیلم  توسط هیات‌داوران مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سینمای ایران سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به سحاب زریباف برای فیلم «اشباح» به کارگردانی داریوش مهرجویی و تهیه‌کنندگی جهانگیر کوثری اهدا شد.

تندیس بهترین نوآوری و خلاقیت در شیوه‌های اصولی‌تبلیغات و اطلاع‌رسانی توسط هیات داوران مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سینمای ایران سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به امیراثباتی برای فیلم «ماهی و گربه» به کارگردانی شهرام مکری و تهیه‌کنندگی سپهر سیفی اهدا شد .

تندیس بهترین مدیریت تبلیغات و اطلاع رسانی توسط هیات‌داوران مسابقه تبلیغات و اطلاع‌رسانی سینمای ایران سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به بهرنگ‌ تنکابنی برای فیلم «شهرموش‌ها 2» به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه‌کنندگی منیژه حکمت و علی سرتیپی اهدا شد .

دیپلم‌افتخار بهترین همکاری درگروه تبلیغات و اطلاع‌رسانی (ایده‌پردازی برای اطلاع‌رسانی) توسط هیات داوران مسابقه تبلیغات و اطلاع‌رسانی سینمای ایران سی‌و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به پوریا عالمی برای فیلم شهرموش‌ها 2 به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه‌کنندگی منیژه حکمت و علی سرتیپی تقدیم شد.

همچنین دیپلم افتخار بهترین همکاری در گروه تبلیغات و اطلاع رسانی(مدیریت روابط عمومی و نمایش شهرستان‌ها) از سوی هیات‌داوران مسابقه تبلیغات واطلاع‌رسانی سینمای ایران سی‌و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به محرم براتی برای فیلم شهرموش‌ها 2 به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه‌کنندگی منیژه حکمت و علی سرتیپی تعلق گرفت.

دیپلم افتخار بهترین همکاری در گروه تبلیغات و اطلاع‌رسانی(طرح عنوان اصلی، عنوان بندی و گرافیست) توسط هیات داوران مسابقه تبلیغات و اطلاع‌رسانی سینمای ایران سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر  به ابراهیم حقیقی برای فیلم شهرموش‌ها 2 به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه‌کنندگی منیژه حکمت و علی سرتیپی تقدیم گردید .

و در آخر هیات‌داوران مسابقه تبلیغات و اطلاع‌رسانی سینمای ایران سی‌وسومین جشنواره بین المللی فیلم فجر دیپلم افتخار بهترین همکاری در گروه تبلیغات و اطلاع‌رسانی‌ (مدیریت تبلیغات شهری و برگزارکننده مراسم‌های معرفی) را به مهشید آهنگرانی برای شهرموش‌ها 2 به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه‌کنندگی منیژه حکمت و علی سرتیپی اهدا کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *