رئیس شورای عالی تهیه‌کنندگان سینما از اضافه شدن مشهد به شهرهای میزبان جشنواره فیلم فجر خبر داد.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال به نقل زا ایسنا ، سید غلامرضا موسوی در توضیح اکران فیلمهای جشنواره فجر در دیگر استان‌ها گفت: از امروز استان خراسان رضوی در شهر مشهد به استان‌های میزبان جشنواره اضافه می‌شود.

او ادامه داد: شهر مشهد از امروز -۲۰ بهمن‌ماه- با نمایش دو فیلم «بادیگار» ساخته‌ی ابراهیم حاتمی کیا و «اژدها وارد می‌شود» به کارگردانی مانی حقیقی اکران‌های جشنواره‌ی فیلم فجر خود را آغاز می‌کند.

او همچنین اضافه کرد: پانزده فیلم منتخب از جشنواره فیلم فجر هرکدام در سه سانس تا روز دوشنبه -۲۶ بهمن‌ماه- در این شهر نمایش خواهند داشت.

رئیس شورای عالی تهیه‌کنندگان سینما همچنین با اشاره به اکران فیلم‌های جشنواره در دیگر استان‌ها، خاطرنشان کرد: جشنواره فیلم فجر از روز گذشته -۱۹ بهمن‌ماه- نیز در شهر زاهدان شروع به نمایش ۶ فیلم منتخب جشنواره کرده است که این فیلم‌ها طی ۶ روز در این شهر به نمایش درمی‌آیند.

موسوی در پایان به نمایش ۱۰ فیلم جشنواره فجر در شهر شیراز که از روز شنبه -۱۷ بهمن‌ماه- آغاز شده و تا ۲۱ همین ماه ادامه دارد، اشاره کرد و همچنین خبر داد: شهر اصفهان نیز از ۱۶ بهمن‌ماه با نمایش ۲۲ فیلم در بخش‌های نگاه نو و سودای سیمرغ ۱ و ۲ اکران‌های جشنواره‌ای خود را آغاز کرده که تا ۲۴ بهمن این رویداد در این شهر ادامه خواهد داشت.