مسعود فراستی «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» را نقد می‌کند

باشگاه فیلم فرهنگسرای انقلاب اسلامی فیلم سینمایی «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» را در چهل و هشتمین نشست خود نمایش می‌دهد و با حضور عوامل فیلم و منتقدان به نقد آن می‌پردازد.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال، در این نشست با حضور روح الله حجازی، کارگردان فیلم، مسعود فراستی، منتقد و سعید قطبی زاده، مجری- کارشناس فیلم باشگاه فیلم فرهنگ سرای انقلاب اسلامی فیلم سینمایی «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» را در چهل و هشتمین نشست خود نمایش می دهد و با حضور عوامل فیلم و منتقدان به نقد آن می پردازد. که  از حضور در دو دوره جشنواره فجر محروم بوده، مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

آیین نمایش فیلم «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» سه شنبه سوم تیر ساعت ۱۶:۴۵ در سینما فلسطین برگزار می شود.

«زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» سومین فیلم بلند سینمایی سید روح الله حجازی است و به روابط آدم ها در شرایط جامعه امروز که در حال تغییر از سنت به مدرنیته است، می پردازد و داستان حضور دو میهمان را در خانواده ای سنتی روایت می کند. این فیلم در جشنواره فیلم فجر گذشته، پس از دو دوره توقیف حضور یافت.

تهیه کننده این فیلم مهدی داوری است و نویسنده آن علی طالب‌آبادی. حمید فرخ‌نژاد، ترانه علیدوستی، هنگامه قاضیانی، پیمان قاسم‌خانی و ترلان پروانه در آن ایفای نقش می کنند.

علاقمندان برای عضویت در باشگاه فیلم فرهنگ سرای انقلاب اسلامی، برای دریافت بلیت و کسب اطلاعات بیشتر درباره این نشست می توانند با شماره ۵۵۴۰۸۶۵۷ تماس بگیرند.

سینما فلسطین در میدان فلسطین، خیابان فلسطین، نبش خیابان برادران شهید مظفر واقع شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *