مستند تجربی «مُلفِ گند» در کانون فیلم سینماحقیقت نقد می شود

عصر فردا (یکشنبه 21 اردیبهشت ماه) و در چهارمین برنامه از دوره جدید کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم مستند تجربی «مُلفِ گند» ساخته محمود رحمانی به نمایش عمومی درآمده و سپس مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

مستند تجربی «مُلفِ گند»

به گزارش سینما فستیوال به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم از ساعت 17:30 عصر یکشنبه (21 اردیبهشت ماه) در سالن «سینماحقیقت» این مرکز به نمایش درآمده و سپس با حضور محمود رحمانی (کارگردان)، ناصر صفاریان (منتقد سینما و مجری) و دکتر محمد شهبا (منتقد) مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

برپایه این گزارش، مستند تجربی «مُلفِ گند» تاکنون برنده جایزه بهترین فیلم جشنواره حقوق بشر نورنبرگ، جایزه ویژه هیات داوران جشنواره مونیخ، جایزه ویژه هیات داوران و منتقدان جشنواره میلینیوم شده و در جشنواره‌ها و مراکز فرهنگی کمبریج، کاسل، کالیفرنیا، ماساچوست، صوفیا و… نیز به نمایش درآمده است.

گفتنی است: تماشای این فیلم و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن، برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند از ساعت 17:30 عصر یکشنبه، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند. ضمن اینکه عموم علاقمندان سینما جهت اطلاع از برنامه های هفتگی سالن «سینماحقیقت» می توانند نام و نام خانوادگی و حرفه خود را به سامانه پیامکی روابط عمومی این «مرکز» به شماره 20001062 پیامک کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *