محمود گبرلو، شایسته نیست!

چند روز گذشته خبری در رسانه ها دست به دست چرخید که مجری برنامه هفت فامیلی اش را از گبرلو به شایسته تغییرداده است.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، قاعدتا بدیهی ترین سوال این است که چرا باید محمود گبرلو، با تغییر فامیلی برند و هویتش را مخدوش کند.

ماجرا از این قرار است: گبرلو از زمان فعالیت ژورنالیستی یعنی درست دورانی که دبیر گروه ادب و هنر روزنامه رسالت بود، یک ناممستعار برای خود انتخاب کرد: «شایسته». دلبستگی اش به این فامیلی حتی در زمان فعالیت در روزنامه جام جم و بعد از آن در چاپخانه این موسسه، کمرنگ نشد و حتی خیلی ها او را با فامیلی شایسته می شناسند نه گبرلو.

عدم اشراف رسانه منتشر کننده خبر، این ظن را به وجود آورده که گبرلو دست به تغییر فامیلی تبارش زده و شده محمود شایسته. نه؛ او محمود گبرلو می ماند.
بعد از کنارگذاشتن جیرانی، گزینه‌هایی همچون محمد خزاعی و نادر طالب‌زاده برای حضور به عنوان مجری این برنامه مطرح شد. اما در نهایت، محمود گبرلو که سابقه فعالیت‌های فرهنگی از جمله حضور در جلسات نقد در جشنواره فیلم فجر، را دارد، اجرای این برنامه را عهده‌دار شد و نخستین قسمت از سری جدید برنامه هفت را در برنامه مورخ ۹ تیر ۱۳۹۱، روی آنتن تلویزیون برد. همچنین، تهیه‌کنندگی این مجموعه نیز که در ابتدا به محمد خزاعی واگذار شده بود، با کناره‌گیری وی، به گبرلو رسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *