مجری هشتاد و هفتمین مراسم اسکار مشخص شد

سایت ورایتی (variety) اعلام کرد: نیل پاتریک هریس(Neil Patrick Harris) در ۲۲ فوریه امسال اجرای مراسم اسکار را بر عهده خواهد داشت.

neil patrick harris 2

به گزارش سینما فستیوال، هریس تا به حال در قسمت هایی از مراسم اسکار اجرا داشته است ولی امسال برای اولین بار به عنوان مجری مراسم به روی سن حضور پیدا خواهد کرد. هریس در سال گذشته اجرای مراسم تونی(Tony Awards)  و در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۰۹ اجرای مراسم امی (Emmy Awards) را برعهده داشته و با این حساب او فقط در مراسم گرمی (Grammy Awards)  اجرا نداشته است. او امسال در فیلم “Gone Girl” بازی کرده است. هریس تا بحال پنج جایزه ی امی در کارنامه خود دارد و امسال نیز برای نقش خود در موزیکال “Hedwig and The Angry Inch” جایزه ی تونی را با خود به خانه برده است.

اجرای اسکار کاری سطح بالا تلقی می شود ولی باید گفت که کار آسانی نیست. مجری این مراسم باید نه تنها انرژی تماشاچیان درون سالن Dolby Theatre بلکه انرژی میلیون ها بیننده تلویزیونی را هم  باید تا انتهای نگه دارد.  آلن دی جنرس (Ellen DeGeneres) در مراسم دوم مارس سال گذشته بسیار موفق عمل کرد، ولی ظاهرا چون در آن زمان هم تمایلی به این اجرا نداشت اجرای مراسم سال ۲۰۱۵ را بر عهده نگرفت.

طبق گفته ی آکادمی مراسم سال پیش بیشترین تعداد بیننده را در ۱۴ سال گذشته داشته است. سال پیش به طور میانگین ۴۵٫۵ میلیون بیننده این مراسم را دیده اند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *