لهستان ، میزبان فیلم های ایرانی

هفته ی فیلم ایران در لهستان برگزار می شود

هفته فیلم یران در لهستان

به گزارش سینما فستیوال، هم‌زمان با برگزاری اين رويداد كه با هدف معرفی سینمای ایران طی روزهای ۲۵ تا ۳۰ خردادماه داير خواهد شد، هیئتی از مدیران و هنرمندان ایرانی از جمله حجت‌اله ايوبی به لهستان سفر خواهند کرد.

در هفته‌ی فیلم ایران در لهستان شهر ورشو میزبان فیلم‌های “گناهکاران”، “به‌نام پدر”، “من همسرش هستم”، “زندگی خصوصی آقا و خانم میم”، “چتر سبز”، “ربات”، “برف روی شیروانی داغ” و “آفتاب مهتاب زمین” خواهد بود که طی شش‌روز به نمایش در خواهند آمد.

هم‌زمان با برگزاری این هفته‌ی فیلم هیئتی از مدیران و هنرمندان ایرانی به لهستان سفر خواهد کرد.در راس این هیئت، حجت‌اله ایوبی رئیس سازمان سینمایی به‌هم‌راه علی قاسمی مدیر بخش بین‌الملل موسسه‌ی رسانه‌های تصویری، محمدهادی کریمی کارگردان “برف روی شیروانی داغ” و مرتضی شایسته تهیه‌کننده‌ی “من همسرش هستم” اعضای این هیئت را تشکیل می‌دهند.

اين رويداد با هم‌کاری سفارت جمهوری اسلامی ایران در ورشو، موسسه‌ی رسانه‌های تصویری و انجمن فیلم‌سازان لهستان در شهر ورشو برگزار می‌شود.

شایان ذکر است نخستین هفته‌ی فیلم لهستان در تهران نیز به همت موسسه‌ی رسانه‌های تصویری و هم‌کاری سفارت لهستان در تهران از تاریخ ۵ تا ۸ خردادماه در فرهنگ‌سرای نیاوران برگزار شد.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *