فیلم کاهانی به مرحله تدوین و صداگذاری رسید

فیلم جدید عبدالرضا کاهانی با عنوان ˝ارادتمند نازنین، بهاره تینا˝ در مرحله تدوین و صداگذاری قرار دارد.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، این روزها شیما منفرد همسر کاهانی کار تدوین این فیلم را انجام می‌دهد و به دنبال آن نیز علیرضا علویان کار صداگذاری را انجام خواهد داد.
مهناز افشار، طناز طباطبایی و آیدا ماهیانی که این آخری پیش‌تر مدل بوده بازیگران اصلی “ارادتمند نازنین، بهاره تینا” هستند و مهران غفوریان نیز نقش مرد داستان را ایفا می‌کند.

هرچند نه کاهانی و نه دست‌اندرکاران تولید هیچ خلاصه داستانی از “ارادتمند…” را منتشر نکرده‌اند، اما شنیده‌ها حکایت از آن دارد که کاهانی در فیلم تازه‌اش به کالبدشکافی یکی از مسائل سالیان اخیر اجتماع ایران یعنی بالا رفتن سن ازدواج در جامعه با تمرکز بر ایجاد مشکلاتی که این مسأله در زندگی دختران ایجاد می‌کند رفته است.
در “ارادتمند…” زندگی سه دختر با خاستگاه‌های فکر متفاوت روایت می‌شود که هر سه از درد “بی همسری” رنج می‌برند و همین می‌شود که به دل خیابان زده و با حضور در مهمانی‌ها و گعده‌های مختلف به انتقام گیری از مردان دست می‌زنند. البته که این انتقام گیری در نهایت به تنبه این دختران منجر شده و آن‌ها سربراه می‌شوند ولی فیلم مسیری را روایت می‌کند که این سه دختر در خیابان گردی‌های خود با آن روبرو می‌شوند.
به مانند آثار قبلی کاهانی بخصوص “اسب حیوان نجیبی است” که آن هم فیلمی خیابانی بود اینجا هم رگه‌های طنز است که پیش برنده درام است اما برخلاف “استراحت مطلق” آخرین فیلم اکران شده کاهانی که طنزش بیش از حد به تلخی می‌زد اینجا حجم طنز بیشتر شده و تلخی کمتری در روایت وجود دارد.
هنوز مشخص نیست کاهانی بعد از پایان مراحل تولید “ارادتمند…” که آن را با همکاری سعید خانی تهیه کرده آن را در بخش بین‌الملل جشنواره فجر رونمایی خواهد کرد یا آن را مستقیما راهی اکران خواهد کرد.
سابقه‌ای که کاهانی در برخورد با آثارش در جشنواره‌های گذشته داشته و حاشیه‌های برآمده از نمایش‌های جشنواره‌ای که بر تعدیل و سانسور نسخه نهایی محصول، اثر مستقیم داشته احتمالا باعث شود “ارادتمند…” مستقیما راهی اکران عمومی گردد.
از آن طرف سعید خانی شریک تهیه کننده “ارادتمند…” که دفتر پخش نسیم صبا را هم اداره می‌کند امسال و تا اینجا فقط دو فیلم “من” و “خشم و هیاهو” را برای پخش در اختیار گرفته و قطعا می‌تواند زمان خوبی برای اکران “ارادتمند…” فراهم کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *