فیلم های حوزه هنری در بازار کن

فیلم سینمایی «فرشته‌ها با هم می‌آیند» امروز سه شنبه 30 اردیبهشت ماه در بازار کن روی پرده رفت.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال به نقل از ایسنا ،سازمان سینمایی سوره با عرضه فیلم‌های سینمایی «حق سکوت»، «میهمان داریم» و «فرشته‌ها با هم می‌آیند» و آثار مستند، کوتاه و انیمیشن در بازار شصت و هفتمین جشنواره کن حضور دارد.

جمعه 26 اردیبهشت ماه «حق سکوت» ساخته محمدهادی نائیجی در سالن Palais B بازار کن نمایش داده شد و با استقبال خوب شرکت کنندگان بازار فیلم مواجه شد.

«حق سکوت» اولین ساخته نائیجی است که در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر جایزه بهترین فیلمنامه در بخش نگاه نو را از آن خود کرد.

پیش از اکران ، بروشور اطلاعات «حق سکوت»میان نمایندگان جشنواره های مختلف، خریداران و توزیع کنندگان که در سالن نمایش فیلم حضور داشتند،توزیع شد.

شنبه 27 اردیبهشت ماه فیلم «میهمان داریم» به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور ساعت 17:30 به وقت محلی در سالن Palais D اکران شد.

امروز دوشنبه 30 اردیبهشت ماه «فرشته ها با هم می‌آیند» به کارگردانی حامد محمدی در بازار کن روی پرده می‌رود، این فیلم امسال در بخش رقابتی جشنواره شانگهای روی پرده می‌رود و عید فطر اکران عمومی می‌شود.

بنا بر این گزارش،تاکنون نمایندگان جشنواره‌های پوسان کره جنوبی، تسالونیکییونان، مونترال، تورنتو، کمبریج انگلستان، جشنواره دبی ، سیلک رود ایرلند، فرایبورگ سوئیس، چنار هند در غرفه سازمان توسعه سینمایی سوره حضور داشته‌اند.

همچنین ملاقات‌هایی با توزیع کنندگانی از فرانسه، اندونزی، مالزی، کلمبیا، هند و … برگزار شده که طی آن، محصولات سازمان توسعه سینمایی سوره- فیلم های بلند، مستند و کوتاه- معرفی شده است.

در طول برگزاری بازار فیلم کن، غرفه سازمان توسعه سینمایی سوره میزبان تهیه کنندگان وتولید کنندگانی از کشورهای تونس، ایرلند، لبنان، اندونزی و … بوده است و مذاکرات در رابطه با تولید مشترک انجام شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *