راه یابی فیلم کوتاه کیوان فهیمی به جشنواره آنیفست روزافای آلبانی

سرپرست انجمن سینمای جوان مهاباد گفت: فیلم کوتاه “ˈملودی یک رویا”ˈ ساخته “کیوان فهیمی”ˈ  از فیلمسازان جوان مهابادی و عضو دفتر سینمای جوان این شهر به بخش اصلی جشنواره بین المللی آنیفست روزافای آلبانی راه یافت.

 سینمای جوان

به گزارش سینما فستیوال،  رحیم بایزیدی روز شنبه به ایرنا گفت: فیلم کوتاه ملودی یک رویا در قالب داستان، با زمان پنج دقیقه با موضوع ˈگاهی رویاهای ما از آنچه در اطراف ما رخ می دهند زیباتر هستند و مأمنی برای پناه بردن به آنها استˈ، تهیه شده است.

وی اضافه کرد: این جشنواره بین المللی دارای چندین بخش فیلمهای ساخته شده دانش آموزان، طنز، ماجراجویی و حادثه ای برای کودکان و نوجوانان، موضوع های منطبق بر حقوق کودکان، پویانمایی ساخته کودکان زیر 16 سال و بخش ویژه فیلمهای فستیوالی است.

وی یادآور شد: فیلم کوتاه ملودی یک رویا، در بخش اصلی فیلم هایی برای کودکان و نوجوانان این جشنواره بین المللی پذیرفته شده است.

به گفته بایزیدی، این فیلم ساز عضو انجمن سینمای جوان مهاباد در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد رشته سینما بوده و ساخت چندین فیلم کوتاه مستند و داستان را در کارنامه هنری خود دارد.

وی اضافه کرد: جشنواره بین المللی آنیفست روزافای آلبانی از 21 تا 28 سپتامبر (مصادف با 30شهریور ماه تا ششم مهر ماه سال جاری) با شرکت فیلمسازانی از کشورهای مختلف جهان در کشور آلبانی برگزاری می شود.

بایزیدی گفت: انجمن سینمای جوان ایران دارای 58 دفتر بوده و دفتر مهاباد که در سال 1366 در این شهرستان راه اندازی شده یکی از دفاتر فعال و پویای این انجمن در کشور است که فیلمسازان و هنرمندان برجسته ای را تربیت کرده است.

شهرستان مهاباد در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *